Poznaniacy także zaprezentują się swoim kibicom

Władimir Borodulin

Władimir Borodulin (fot. Kevin Sarlat)

W piątek 1 marca odbędzie się prezentacja drużyny Power Duck Iveston PSŻ Poznań na sezon 2019. „Skorpiony” spotkają się ze swoimi fanami w Galerii Pestka.

Program wydarzenia – przynajmniej na ten moment – wydaje się dość standardowy. W planie znajdują się bowiem: przedstawienie zawodników i sztabu Power Duck Iveston PSŻ-u na sezon 2019, sesje zdjęć i autografów, a także konkursy dla kibiców z nagrodami. Do prezentacji wciąż pozostały jednak trzy tygodnie, zatem nie można wykluczyć, że do tego czasu klub poinformuje o jakichś kolejnych szczegółach bądź atrakcjach imprezy.

Mimo wszystko warto się przejść, gdyż będzie to pierwsza taka okazja od dwóch lat. Przypomnijmy, że za czasów obecnej ligowej drużyny PSŻ-u odbyła się tylko jedna prezentacja, w 2017 roku. „Skorpiony” zakończyły tamtą kampanię na półfinale 2. Ligi Żużlowej. Sezon później oficjalnego przedstawienia drużyny nie było, a podopieczni Tomasza Bajerskiego nie awansowali do czołowej czwórki. Być może powrót do opcji sprzed dwóch lat pozwoli także na nawiązanie do wyników z tamtego okresu?

Prezentacja drużyny będzie elementem zgrupowania drużyny, które na przełomie lutego i marca odbędzie się w stolicy Wielkopolski. To najważniejsze dla kibiców wydarzenie będzie miało miejsce w Galerii Pestka przy Alejach Solidarności, w piątek 1 marca. Start o godzinie 17:30.


Źródło: fb/pszpoznan


0Komentarze

Dodawanie komentarzy tylko dla zalogowanych. Kliknij tutaj aby się zalogować lub zarejestruj się.

Portal www.speedwaynews.pl/ nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.6669 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl