Jutro spotkanie kibiców z zarządem ROW-u. Nowe światło na sprawę Łaguty?

Krzysztof Mrozek (fot. Tomasz Góralczyk)

Od kilku dni wokół ROW-u Rybnik jest naprawdę głośno. Wszystko przez Grigorija Łagutę, który – pomimo wcześniejszych obietnic – po okresie zawieszenia jednak zmieni pracodawcę i ścigać się będzie w barwach Speed Car Motoru Lublin.

Środowiska związane z rybnickim klubem są wyraźnie zszokowane decyzją Rosjanina. Zarówno kibice, jak i sponsorzy „Rekinów” rozważają różne warianty zdarzeń i zadają sobie wiele różnych pytań. Odpowiedzi na część z nich być może poznają jutro.

W czwartek, czyli w dniu ogłoszenia transferu Łaguty do Lublina, ROW Rybnik poinformował o zorganizowaniu spotkania z zarządem. Do dyspozycji będą: prezes Krzysztof Mrozek i wiceprezes Maciej Kołodziejczyk, a zaproszone są wszystkie osoby zainteresowane obecną sytuacją w klubie – kibice, sympatycy i dziennikarze.

Spotkanie będzie miało miejsce na stadionie ROW-u przy ulicy Gliwickiej 72, w salce MOSiR. Zaplanowano je na poniedziałek 11 lutego, na godzinę 17:00. Domyślać się można, że jego tematem przewodnim będzie stanowisko „Rekinów” w sprawie Grigorija Łaguty i dalsze kroki, jakie klub zamierza podjąć w tej sprawie.

Źródło: row.rybnik.com.pl


0Komentarze

Dodawanie komentarzy tylko dla zalogowanych. Kliknij tutaj aby się zalogować lub zarejestruj się.

Portal www.speedwaynews.pl/ nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.418 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl