REKLAMAwanda
REKLAMAPamiątki kibica

Polonia jedzie na obóz, a Gollob rozpoczyna współpracę z marką wody mineralnej „Selenka”

Oskar Ajtner-Gollob (fot. Jarosław Pabijan)

W najbliższy piątek 22 lutego 2019 roku w Uzdrowisku Wieniec-Zdrój rozpocznie się obóz treningowo-integracyjny żużlowców Polonii Bydgoszcz.

Po kilku latach przerwy, przed nowym sezonem ligowym, zawodnicy bydgoskiego klubu spotkają się na zgrupowaniu, podczas którego ustalą nową strategię działania. Swój udział potwierdził Dyrektor Sportowy Klubu Tomasz Gollob, jeden z najbardziej utytułowanych sportowców na arenie krajowej i międzynarodowej, 7-krotny mistrz świata na żużlu, 30-krotny mistrz Polski w różnych konkurencjach. Kadra Polonii Bydgoszcz spędzi weekend w samym sercu Kujaw w doskonałych warunkach sprzyjających treningom i regeneracji. Zawodnicy będą mieli dostęp do bazy zabiegowej, hotelowej i żywieniowej oraz możliwość skorzystania z atrakcji znajdujących się na terenie Uzdrowiska: aquaparku, strefy saun, centrum SPA oraz kręgielni i sali bilardowej.

Dodatkowo w piątek w Tomasz Gollob, Krzysztof Grządziela, właściciel Uzdrowiska Wieniec-Zdrój oraz udziałowiec Guala Closures DGS Poland spotkają się z przedstawicielami prasy. Podczas konferencji prasowej zostanie podpisana umowa o współpracy. Wraz z rozpoczęciem nowego sezonu żużlowiec Tomasz Gollob zostanie Ambasadorem marki wody mineralnej „Selenka”. Podczas spotkania właściciel Krzysztof Grządziel poinformuje o nowym kierunku działań promocyjnych i planach na rozwój.

źródło: inf. prasowa


0Komentarze

Dodawanie komentarzy tylko dla zalogowanych. Kliknij tutaj aby się zalogować lub zarejestruj się.

Portal www.speedwaynews.pl/ nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.4036 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl