Kolejny żużlowiec z kontraktem w zespole King's Lynn Stars

Thomas Jorgensen

Thomas Jorgensen (fot. Ian Charles)

Jeden z najbardziej popularnych zawodników w zespole King's Lynn Stars - Thomas Jørgensen zgodził się na warunki nowej umowy i w sezonie 2019 nadal będzie bronił barw klubu spod znaku Gwiazdy.

26-latek zrobił na promotorach bardzo dobre wrażenie będąc niesamowicie skutecznym zawodnikiem. Został wybrany najbardziej widowiskowo jeżdżącym żużlowcem, więc zapracował sobie na lepsze warunki. - Miał punktować na poziomie ośmiu punktów w meczach na naszym torze, tymczasem jak ma dzień to jest w stanie pokonać każdego. Jest to żużlowiec, którego ogląda się z przyjemnością, a dodatkowo teraz jeszcze więcej zainwestował w sprzęt, więc będzie jeszcze szybszy - przyznaje Dale Allitt.

Jørgensen w kadrze King's Lynn Stars jest szóstym żużlowcem. Wcześniej umowy parafowali m.in. lider Robert Lambert oraz posiadający olbrzymie możliwości Michael Palm Toft. Oprócz tego trio kontrakty posiadają także Tyron Proctor, Kasper Andersen oraz Lewis Kerr. - Czuję się niesamowicie i nie mogę się doczekać. Wszyscy ciężko pracowaliśmy, aby być w jak najlepszej kondycji jako zespół, więc możemy czuć się przygotowani do sezonu. W tym roku chcę podnieść swoją średnią biegową w porównaniu do ubiegłego sezonu i czuję, że jestem w stanie to osiągnąć, a to także pozytywnie wpłynie na zespół - dodaje z kolei żużlowiec.


0Komentarze

Dodawanie komentarzy tylko dla zalogowanych. Kliknij tutaj aby się zalogować lub zarejestruj się.

Portal www.speedwaynews.pl/ nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.4965 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl