REKLAMAwanda
REKLAMAPamiątki kibica

Nieprzyjemna kontuzja wychowanka Stali Gorzów!

Alan Szczotka (fot. Mariusz Sądy)

Bardzo złe informacje napływają z Gorzowa. Wszystko wskazuje na to, że tuż przed sezonem kontuzji nabawił się junior Stalowców, Alan Szczotka.

Popularny "Szczota" najprawdopodobniej miał najzwyczajniej ogromnego pecha. Młody zawodnik, zgodnie z informacjami podawanymi przez klub, poślizgnął się na schodach. W wyniku upadku uszkodzeniu uległa łąkotka w jego lewej nodze, co może wykluczyć go z jazdy na dobrych kilka tygodni.

Dla Szczotki sezon 2019 miał być jednym z najważniejszych w karierze. Początkowo miał on reprezentować barwy innego klubu, lecz ostatecznie, ze względu na chorobę Huberta Czerniawskiego, został on w Gorzowie. Jednocześnie jednak wiadomo, że mógł on być istotnym punktem jednego z zespołów na początku sezonu, zważając na powracającą instytucję gościa.


0Komentarze

Dodawanie komentarzy tylko dla zalogowanych. Kliknij tutaj aby się zalogować lub zarejestruj się.

Portal www.speedwaynews.pl/ nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.3518 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl