REKLAMAeWinner Banner

Udany „Dzień Kobiet z czarnym sportem" we Wrześni

Kevin Fajfer

Kevin Fajfer (fot. Roman Biliński)

Żużlowcy Car Gwarant Startu Gniezno uczcili przypadający na 8 marca Dzień Kobiet. W piątkowe popołudnie niemal cała krajowa kadra, która za niespełna miesiąc stanie do rywalizacji o punkty w Nice 1 Lidze Żużlowej udała się do Wrześni.

W punkcie naszego partnera – Galerii Karuzela Września – odbyło się spotkanie z kibicami czerwono-czarnych. Nie zabrakło wielu ciekawych pytań, na żywo wyemitowany został cotygodniowy magazyn żużlowy StartFM na antenie Radia Września 93,7 FM. Ponadto – jak przystało na Dzień Kobiet – nie obyło się bez upominków dla pań. Rozdawali je oczywiście żużlowcy z Pierwszej Stolicy.

Panie odwiedzające centrum handlowe obdarowane zostały między innymi tulipanami. Przebieg wydarzenia śledziły kamery Aforti StartTV. W akcję "Dzień Kobiet z czarnym sportem" włączyły się podmioty prowadzące swoją działalność na terenie wrzesińskiej Karuzeli: Ziaja, Dealz, United Chicken oraz kwiaciarnia Artis Flower.

ZAŁĄCZNIK DO ARTYKUŁU

Dzień Kobiet z drużyną Car Gwarant Start Gniezno - spotkanie z kibicami w Galerii Karuzela Września, upominki dla pań z okazji ich święta.


0Komentarze

Dodawanie komentarzy tylko dla zalogowanych. Kliknij tutaj aby się zalogować lub zarejestruj się.

Portal www.speedwaynews.pl/ nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 1.1336 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl