Drużyna Belle Vue z nową marką, promującą imprezy w Manchesterze

Belle Vue Aces

Belle Vue Aces (fot. Ian Charles)

Klub z Manchesteru poinformował o nowym rozwiązaniu, jakie ma na celu promocję wydarzeń żużlowych na National Speedway Stadium w roku 2019.

Jak wiadomo, w nadchodzącym sezonie będą miały miejsce dwa wielkie wydarzenia dla brytyjskiego żużla. Jednym z nich jest półfinał Speedway of Nations, a drugim coroczny Finał Brytyjski. Obie te imprezy odbędą się w Manchesterze odpowiednio 11. maja oraz 29. lipca.

Klub Belle Vue zdecydował się na nowe rozwiązanie mające za zadanie szersze rozpowszechnienie wspomnianych wyżej imprez. Wydarzenia te będą promowane pod nazwą „Manchester Racing”. Idea tego jest większa i nie dotyczy wyłącznie dwóch dużych „eventów” zaplanowanych na ten rok. Nowa nazwa ma bardziej rozpowszechnić drużyny Belle Vue Aces oraz Belle Vue Colts.

Włodarze jednocześnie informują, że historyczne nazwy miejscowych ekip zostaną niezmienione. Marka ma tylko pomóc w ich propagowaniu i otworzyć nowe możliwości komercyjne. Przypomnijmy, że w Manchesterze pojadą w tym roku również najlepsi juniorzy świata. Finał DMŚJ zaplanowany jest na 12. lipca.

Źródło: speedwaygb.co
 


Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!
Artykuł załadowany: 1.2535 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl