Wtorkowy trening Startu Gniezno odwołany. Jest alternatywa

Kevlary

Kevlary (fot. materiały prasowe Startu Gniezno)

Ze względu na panującą złą aurę pogodową komplikacjom ulegają plany treningowe gnieźnieńskiej drużyny. Powstał jednak inny pomysł na przygotowanie do sezonu.

Opady deszczu i niekorzystne prognozy pogody na najbliższe dni - to powody, przez które niestety nie dojdzie do zaplanowanego na wtorek treningu Startu Gniezno przy ul. Wrzesińskiej 25. Zawodnicy jednak mają odbyć przygotowania gdzie indziej. Sztab szkoleniowy gnieźnieńskiego zespołu jest na etapie planowania wyjazdu do chorwackiego Goričan. Tam drużyna ma trenować od środy do piątku. - Do jutra będę miał info, kto z zawodników uda się na treningi. Część z żużlowców naszej kadry rozważa inne miejsce - informuje Rafael Wojciechowski.

Goričan jest aktualnie bardzo popularnym ośrodkiem wśród przygotowujących się do sezonu żużlowców. Kilku zawodników Startu trenowało już na Stadionie Millenium, w tym Jurica Pavlic, co oczywiście nie jest niczym zaskakującym. Ostatnio treningi odbyła tam również reprezentacja Danii wraz z Hansem Nielsenem. Duńczycy spróbowali w Chorwacji już jazdy spod taśmy. 

Źrodło: facebook.com/gtmstartgniezno, facebook.com/Speedway.Club.UNIA


Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!
Artykuł załadowany: 1.1854 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl