REKLAMAwanda
REKLAMAPamiątki kibica

Stal Gorzów z nowym sponsorem tytularnym!

Krzysztof Kasprzak (fot. Wojta Zavřel)

Poznaliśmy pełną nazwę drużyny z Gorzowa na sezon 2019. Zespół pozyskał nowego sponsora tytularnego i występować będzie jako truly.work Stal Gorzów!

W poprzednich dwóch sezonach sponsorem tytularnym żółto-niebieskich była firma Cash Broker zajmująca się internetową wymianą walut. Wówczas od razu podpisana została dwuletnia umowa, która jednak wygasła wraz z zakończeniem poprzedniej kampanii. Należało więc znowu usiąść do negocjacji.

Podczas wtorkowej konferencji prasowej poznaliśmy ich efekt. Nowym sponsorem tytularnym gorzowskiego klubu została miejscowa firma Truly sp. z.o.o, która zajmuje się projektowaniem platformy truly.work łączącej pracowników z pracodawcami. Choć jest to zupełnie nowy biznes, osoby zajmujące się nim już wcześniej wspierały gorzowski sport pod marką PROSUPPORT. Drużyna będzie występować pod nazwą truly.work Stal Gorzów!

Natomiast firma Cash Broker pozostanie w otoczeniu zespołu i nadal będzie wspierać Stal, ale już w innej roli. Szczegóły nowej współpracy zostaną ustalone w najbliższym czasie.

Gorzowianie sezon 2019 rozpoczną w piątek 5 kwietnia, kiedy udadzą się na wyjazdowe spotkanie z forBET Włókniarzem Częstochowa.

Źródło: inf. własna


0Komentarze

Dodawanie komentarzy tylko dla zalogowanych. Kliknij tutaj aby się zalogować lub zarejestruj się.

Portal www.speedwaynews.pl/ nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.3758 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl