REKLAMAeWinner Banner

Zdunek Wybrzeże Gdańsk zaprezentował kevlary. Nie zabrakło hołdu dla Pawła Adamowicza (wideo)

Drużyna Zdunek Wybrzeża Gdańsk

Drużyna Zdunek Wybrzeża Gdańsk (fot. Arkadiusz Buczyński)

We wtorkowe popołudnie poznaliśmy wzór kombinezonów, w jakich ścigać się będą żużlowcy Zdunek Wybrzeża Gdańsk w sezonie 2019. Nowy kevlar zaprezentował Kacper Gomólski.

Podobnie jak w ubiegłym roku, na gdańskich kevlarach dominuje kolor czarny. Połączony on został z barwami Wybrzeża – czerwoną, białą i niebieską. Większe zmiany widać na plecach. Tam powróciły tradycyjne dwa złote lwy, których brakowało na kombinezonach od kilku sezonów. Pojawił się także cytat z Pawła Adamowicza – Gdańsk jest najcudowniejszym miastem na świecie. Już wcześniej Tadeusz Zdunek zapowiadał, że najbliższy sezon Wybrzeże odjedzie dla tragicznie zmarłego prezydenta.

Na uwagę zasługuje forma, w jakiej gdańszczanie zaprezentowali swoje nowe kombinezony. Opublikowali oni w klubowej telewizji WybrzeżeTV nagranie, którego głównym bohaterem jest Kacper Gomólski. Prezentujemy je poniżej.

ZAŁĄCZNIK DO ARTYKUŁU


0Komentarze

Dodawanie komentarzy tylko dla zalogowanych. Kliknij tutaj aby się zalogować lub zarejestruj się.

Portal www.speedwaynews.pl/ nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.9888 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl