REKLAMAwanda
REKLAMAPamiątki kibica

Dziękuję!

15 marca 2018 był datą szczególną w historii portalu www.speedwaynews.pl. Wtedy to nasze granatowo-błękitne logo oficjalnie zadebiutowało w sieci, odsłaniając efekty trzymiesięcznej pracy przy budowie tego żużlowego (i nie tylko) serwisu informacyjnego.

Skąd w ogóle wziął się  pomysł na portal o „czarnym sporcie”? Z racji braku na rynku podmiotu w tematyce speedwaya, który przekazywałby sprawdzoną informację w miarę szybko, bez fantazji, obrażania innych, wtrącania się w życie prywatne, zaglądania do portfela i liczenia „klików”. Serwis speedwaynews.pl w zamyśle miał skupić się na przekazywaniu wiadomości, w oparciu o fakty i rzetelną pracę redaktorów, korespondentów czy fotografów.

Pierwsze miesiące działalności nie należały do łatwych. Mimo świetnego startu, poczytność portalu notowała spadek. Nietrafiona decyzja personalna i sporo problemów technicznych utrudniały prace redaktorom dyżurnym. Dopiero wydarzenia z sierpnia 2018 pokazały, gdzie tkwił problem. W okolicach połowy tego miesiąca, tendencja spadkowa zmieniła się, a niedługo później wyniki poprawiły się trzykrotnie. Kamień wtedy spadł mi z serca. Co mogę powiedzieć po pełnym roku działalności portalu speedwaynews.pl? Jestem mega zadowolony, gdyż nie spodziewałem się tych wyników i takiego przyjęcia przez czytelników. Wiem też, że sporo jest do poprawy, ale nie od razu Kraków zbudowano. Stale rosnąca popularność naszego serwisu, świadczy o zapotrzebowaniu na rzetelne informacje i daje kopa do dalszej ciężkiej pracy. Powoduje uśmiech na twarzy oraz pokazuje, w jakie miejsce można sobie wsadzić opinie osób nieprzychylnych portalowi i naszym działaniom.

W tym miejscu pragnę bardzo podziękować osobom zaangażowanym w projekt speedwaynews.pl. Dagmarze, która nie tylko jest potężnym wsparciem w administracji portalu, ale też moim prywatnym. Redaktorowi Naczelnemu Stanisławowi, który dzielnie „naprawia” i koryguje wszystko, co było „zepsute” do sierpnia ubiegłego roku, redaktorowi Konradowi, który jest  z nami od początku istnienia i jest głównym „ogarniaczem” portalu,  redaktorowi Michałowi, który również związał się z nami praktycznie od pierwszych tygodni działania speedwaynews.pl, Dawidowi, Joannie Krystynie oraz naszemu informatykowi Łukaszowi (który walczy dzielnie z problemami po informatycznej „macierzy”).

Ukłony szacunku i podziękowań należą się korespondentom i fotoreporterom, w liczbie ponad czterdziestu osób. Chciałbym ich wymienić z imienia i nazwiska, ale nie wiem czy życzyliby sobie tego. Wielkie słowa uznania należą się Wam, czytelnikom, którzy korzystacie z naszego serwisu. To Wy dajecie nam poczucie dobrze wykonywanej roboty, a Wasze liczne odwiedziny na łamach portalu dowodzą, że budowanie marki speedwaynews.pl jest na dobrej drodze. Dołożymy wszelkich starań, by nasz odbiór z każdym dniem był na coraz wyższym poziomie.

Dziękuję! Za ten pierwszy rok, za te wszystkie sekundy, minuty i godziny spędzone na naszym portalu, jako goście – czytelnicy, czy jako część zespołu redakcyjnego.

Oceń nasz felieton!
Strona główna / Felietony / Dziękuję!

Dziękuję!

Dziękuję!

0Komentarze

Dodawanie komentarzy tylko dla zalogowanych. Kliknij tutaj aby się zalogować lub zarejestruj się.

Portal www.speedwaynews.pl/ nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.285 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl