REKLAMAwanda
REKLAMAPamiątki kibica

Leszczyński trening w Rawiczu

Tobiasz Musielak (fot. Patryk Kowalski)

W środowe popołudnie na obiekcie im. Floriana Kapały odbył się pierwszy po przerwie zimowej trening w sezonie 2019. Na torze pojawiła się liczna grupa miejscowych jeźdźców, a także dwójka gości.

Rawicki owal jest kolejnym, który rozbudził się po przerwie zimowej i gdzie, o ile pogoda pozwoli, będzie można kręcić kółka w najbliższych dniach. W inauguracyjnych jazdach udział wzięło ośmiu żużlowców - szóstka miejscowej Unii Kolejarza z Damianem Balińskim i Szymonem Szlauderbachem na czele, a także reprezentant Power Duck Iveston PSŻ Poznań - Marcin Nowak i nowy nabytek Orła Łódź - Tobiasz Musielak.

Z dobrych warunków atmosferycznych oraz torowych skorzystali także Tymoteusz Picz, Krzysztof Sadurski oraz Kacper Pludra i Arkadiusz Pawlak. Wkrótce podopieczni Romana Jankowskiego powinni rozpocząć przygotowania stricte do inauguracji ligowej, bowiem Unia Kolejarz na "dzień dobry" spotka się w ostatni weekend marca z ZOOLeszcz Polonią Bydgoszcz. Wcześniej czeka ich kilka sparingów, m.in. z Power Duck Iveston PSŻ-em (21 marca).

źródło: inf. własna


0Komentarze

Dodawanie komentarzy tylko dla zalogowanych. Kliknij tutaj aby się zalogować lub zarejestruj się.

Portal www.speedwaynews.pl/ nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.3983 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl