REKLAMAwanda
REKLAMAPamiątki kibica

Brytyjskie zastępstwo za kontuzjowanego Thorssella

Scott Nicholls (fot. Ian Charles)

Działacze Wolverhampton Wolves w trybie pilnym, ale znaleźli zastępstwo za kontuzjowanego Jacoba Thorssella na początek sezonu.

Przypomnijmy, że Szwed wczoraj poinformował, iż straci początek sezonu ze względu na operację złamanej ręki, którą musiał przejść przed kilkoma dniami. Wobec tego postanowiono ściągnąć w Wolverhampton Wolves zastępstwo i wybór padł na Scotta Nichollsa.

- Przez wiele lat prowadziliśmy z nim rozmowy, bowiem zawsze dobrze jeździł na Monmore Green, ale z jakiegoś powodu nigdy tutaj nie trafił. Aż do teraz. Scott rozumie nasza sytuację, ale jest z niej zadowolony - mówi Chris van der Steen. Nicholls na łamach klubowej strony "Wilków" nie ukrywał, że... zawsze chciał jeździć w tym klubie, ale przez wiele lat nigdy nie udało im się dogadać.


0Komentarze

Dodawanie komentarzy tylko dla zalogowanych. Kliknij tutaj aby się zalogować lub zarejestruj się.

Portal www.speedwaynews.pl/ nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.4843 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl