REKLAMAwanda
REKLAMAPamiątki kibica

Rusza internetowa zrzutka pieniędzy na szkolenie młodzieży ze Świętochłowic

Bartosz Szymura (fot. Roman Biliński)

Zarząd Młodzieżowego Stowarzyszenia „Śląsk” Świętochłowice poinformował, iż z dniem dzisiejszym (14 marca) rusza internetowa akcja pomocy na rzecz sekcji żużlowej. Wpłaty na działalność klubu oraz szkolenie młodzieży w niebiesko-białym klubie są dobrowolne.

Jakiś czas temu plany dotyczące sezonu 2019 były bardzo ambitne. Włodarze chcieli, aby drużyna Młodzieżowego Stowarzyszenia „Śląsk” Świętochłowice wystąpiła w rozgrywkach eliminacyjnych do Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów. Niestety, brak należytego budżetu spowodował, iż trzeba było te plany przełożyć w czasie, a teraz zwrócić się z prośbą do świętochłowiczan, a także środowiska żużlowego o pomoc i wsparcie. W Świętochłowicach chcą nadal funkcjonować oraz szkolić młodzież, a sytuacja klubu jest bardzo trudna.

- Z naszej strony gwarantujemy, że wszystkie wpłaty będą przeznaczone tylko i wyłącznie na szkolenie młodzieży, bowiem zarząd od zawsze pracuje w czynie społecznym. Dodatkowo dla osób, które wpłacą powyżej tysiąca złotych przewidujemy umieszczenie reklam - według kwoty oraz indywidualnych ustaleń. Zrzutka nie jest jedynym sposobem pozyskiwania źródeł finansowych. Klub również pracuje nad tym, aby jak najszybciej oraz w jak najlepszy sposób domknąć budżet na sezon 2019 - czytamy w komunikacie klubu.

Zrzutka dostępna jest TUTAJ.


0Komentarze

Dodawanie komentarzy tylko dla zalogowanych. Kliknij tutaj aby się zalogować lub zarejestruj się.

Portal www.speedwaynews.pl/ nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.411 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl