REKLAMAwanda
REKLAMAPamiątki kibica

Wręcz nagrodę zawodnikowi roku 2018 podczas meczu Północ - Południe

Peter Ljung (fot. Jarosław Pabijan)

24 marca o godzinie 14:45 na łódzkiej Moto Arenie odbędzie się mecz Północ - Południe. W związku z tym ogłaszamy konkurs, gdzie główną nagrodą będzie uhonorowanie przez jego zwycięzcę najlepszego zawodnika Nice 1. LŻ 2018!

Mecz Północ - Południe oficjalnie rozpocznie sezon 2019 w naszym kraju. Jednocześnie to dobra okazja, by podsumować sezon 2018 w Nice 1. Lidze Żużlowej. Podczas ceremonii otwarcia będziemy świadkami wręczenia nagród w trzech kategoriach: Najlepszy zawodnik 2018, Najlepszy trener 2018 oraz Sponsor Roku 2018. Laureatów nagród wyłoni kapituła, składająca się z przedstawicieli Głównej Komisji Sporu Żużlowego. Zwycięzców poznamy 24 marca, a nagrodę dla najlepszego zawodnika, wraz z jednym z oficjeli, wręczy na torze kibic – zwycięzca naszego konkursu.

Jak można wziąć w nim udział? To bardzo proste! Wystarczy zajrzeć na konto marki SpeedwayEvents.pl w serwisie Facebook.com i w komentarzu pod postem konkursowym odpowiedzieć na następujące pytanie: Dlaczego to własnie Ty powinieneś wręczyć nagrodę dla najlepszego zawodnika 2018 roku podczas meczu Północ - Południe w Łodzi?

Ze wszystkich odpowiedzi wybrana zostanie ta najbardziej kreatywna.

Regulamin konkursu “WRĘCZ NAGRODĘ” w Łodzi 24.03.2019 r.
1. Warunkiem udziału w konkursie, jest polubienie profilu @speedwayevents na facebooku oraz linka z postem konkursowym na oficjalnym profilu @speedwayevents. W komentarzu proszę zamieścić odpowiedź na pytanie: Dlaczego to własnie Ty powinieneś wręczyć nagrodę dla najlepszego zawodnika 2018 roku podczas meczu Północ - Południe w Łodzi?
2. Osoby biorące udział w konkursie muszą być pełnoletnie.
3. Konkurs trwa od 14.03.2019 do dnia 18.03.2019 do godziny 23:59.
4. O wygranej organizator poinformuje dnia 19.03.2019 roku
5. Nieudzielenie odpowiedzi na informację o wygranej, które nastąpi za pośrednictwem profilu facebook do dnia 22.03.2019, jest jednoznaczne z odmową odebrania nagrody. 
6. Komentarz musi mieć status  „publiczny”.
7. W konkursie można wziąć udział tylko raz.
8. Nagrodą główną jest możliwość wręczenia nagrody ZAWODNIKOWI ROKU 2018, w towarzystwie jednego z oficjeli, podczas ceremonii otwarcia meczu Północ vs Południe, który odbędzie się 24 marca o godzinie 14.45 na Moto Arenie Łódź. Laureat ma obowiązek postępować zgodnie z wytycznymi organizatora.
9. W ramach konkursu zwycięzca ma prawo pozostać na meczu Północ-Południe 2019 w Łodzi bez dodatkowej opłaty.
10. Organizator zastrzega sobie możliwość dokonania zmiany z przyczyn niezależnych od organizatora np. nieodbycie się zawodów z powodu złych warunków atmosferycznych, niedojechanie zawodnika z przyczyn niezależnych od organizatora itp.
11. Organizator zastrzega sobie, że nagroda nie może być wymieniona na równowartość materialną i scedowana na osoby trzecie.

źródło: inf. prasowa


0Komentarze

Dodawanie komentarzy tylko dla zalogowanych. Kliknij tutaj aby się zalogować lub zarejestruj się.

Portal www.speedwaynews.pl/ nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.4148 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl