REKLAMAYT
REKLAMAwosp

Żużlowcy ZOOleszcz Polonii wyjeżdżają na swój tor

Drużyna ZOOLeszcz Polonii Bydgoszcz

Drużyna ZOOLeszcz Polonii Bydgoszcz (fot. Łukasz Wilk)

Zimowa przerwa dobiega końca, co jest równoznaczne z powrotem żużlowców na tory. Zawodnicy ZOOleszcz Polonii po raz pierwszy w tym roku na swój tor wyjadą w najbliższą środę.

Kibice już od dłuższego czasu niecierpliwie dopytują, kiedy w końcu będą mogli zobaczyć swoich ulubieńców na żużlowym torze. Bydgoski owal jest cały czas przygotowywany do bezpiecznej jazdy. Prace te powoli dobiegają końca, dzięki czemu kierownictwo klubu mogło wyznaczyć termin pierwszego treningu.

Poloniści pojawią się po raz pierwszy na swoim torze w najbliższą środę (20 marca), o godzinie 15:00. Trening ten powinien trwać około 2 godzin. Podobną dawkę treningową sztab szkoleniowy ZOOleszcz Polonii zaaplikuje swoim zawodnikom również w czwartek - początek próbnych jazd także o godzinie 15:00. Kibice, którzy chcą zobaczyć pierwsze tegoroczne treningi bydgoskich żużlowców, będą mogli wejść na stadion, jednak tylko na sektor A (wejście bramą obok Trybuny Głównej).

Pierwszym poważniejszym sprawdzianem Polonistów będzie trening punktowany z zespołem Car Gwarant Startu Gniezno, który odbędzie się w najbliższą sobotę (23 marca), początek o godzinie 15:00. Wstęp na stadion za okazaniem programu w cenie 2 zł.

źródło: inf. prasowa


Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!
Artykuł załadowany: 1.0653 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl