REKLAMAspeedway hero
REKLAMAeWinner Banner

Paweł Hlib: Ciągnie wilka do lasu (wideo)

Paweł Hlib

Paweł Hlib (fot. Krzysztof Szpak)

Paweł Hlib po kilku latach przerwy wrócił na motocykl żużlowy i co więcej jego jazda naprawdę jest dobra. Co prawda na razie wychowanek Stali Gorzów trenuje indywidualnie, ale sylwetka i prędkość napawa optymizmem.

Informacja o tym, że Paweł Hlib został zawodnikiem Wilków Krosno wzbudziła sporą sensację w środowisku żużlowym. Hlib to jedna z niespełnionych nadziei polskiego speedwaya i z pewnością jego postawa na torze wzbudzała zainteresowanie kibiców, bowiem nie było go na żużlowych owalach przez kilka lat. Za nim już pierwsze treningi - w Zielonej Górze oraz w Gorzowie Wielkopolskim i optymistycznie można na to wszystko patrzeć.

- Przyjechałem potrenować dzięki Adamowi Skórnickiemu, który stworzył mi taką możliwość, za co bardzo mu dziękuję. Wracam po dokładnie pięciu latach. Robię to dla siebie, dla dzieci, dla rodziny. Ciągnie wilka do lasu. Jak widać, tego się nie zapomina! Dobrze mi się tu jeździło na torze. Jeśli chodzi o jakieś konkretne plany to wszystko się okaże w przyszłości. Poczekajmy, zobaczymy - przyznał Paweł Hlib na łamach sport.zgora.pl.

ZAŁĄCZNIK DO ARTYKUŁU

Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!

0Komentarze

Dodawanie komentarzy tylko dla zalogowanych. Kliknij tutaj aby się zalogować lub zarejestruj się.

Portal www.speedwaynews.pl/ nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 1.04 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl