REKLAMAeWinner Banner

Zaczynamy drugi sezon typera speedwaynews.pl

Typer

Typer ligowy

  wydrukuj podstronę do DRUKUJ24 marca 2019, 23:18 komentarzy 13

Sezon 2019 czas zacząć! Witamy w drugiej edycji naszego typera. Zeszły sezon był dość mocno testowy, dużo nauczyliśmy się i wiemy gdzie były błędy. Postaramy się je w tym sezonie wyeliminować całkowicie. Wprowadziliśmy małe zmiany, tak, by typer i jego wyniki były ciekawsze.

     Zasady typowania Speedway Grand Prix się nie zmieniły. W tym sezonie dodatkowo będziemy typować Indywidualne Mistrzostwa Świata Juniorów.

    Małe zmiany nastąpiły natomiast w typerze ligowym. Oprócz zasad z sezonu 2018, będziemy brać jeszcze pod uwagę prawidłowe wytypowanie zwycięzcy danego meczu - dodajemy 1 pkt. Ale uwaga, za złe wytypowanie zwycięzcy, 1 pkt. będziemy odejmować. Nie trzeba dodatkowo zaznaczać wygranej drużyny, podanie przypuszczanego rezultatu meczu, będzie jednoznaczne z podaniem zwycięzcy.

       Pamiętajcie, w tym sezonie mecze odbywają się też w piątki, nie zapominajcie o tym. Dopuszcza się typowanie po starcie kolejki, ale z pominięciem rozpoczętego lub zakończonego meczu. Za każdy opuszczony mecz w kolejce naszej zabawy, odejmujemy 1 pkt.To kolejna zmiana, która powinna być udogodnieniem dla Was. Życzymy dobrej zabawy, trafnych przewidywań i emocji do ostatniego meczu sezonu, tak jak w zeszłym roku. 

Oto rozkład jazdy pierwszej kolejki Nice 1. Lidze Żużlowej i 2. Lidze Żużlowej:

30.03.2019
Rawicz - Bydgoszcz
Łódź - Ostrów Wlkp.

31.03.2019
Gniezno - Gdańsk
Tarnów - Daugavpils
Kraków - Piła
Opole - Poznań
Rybnik - pauzuje


Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!

Typer Ligowy

Zasady i punktacja

1. Typujemy wyniki wszystkich meczów polskich lig żużlowych.

2. W przypadku przełożenia meczu, a nowa, wyznaczona data wypada po następnej kolejce meczowej, typ jest anulowany, a jego powtórzenie nastąpi na kilka dni przed terminem rozegrania przełożonego spotkania.

3. Możliwość typowania oraz wszelkich modernizacji zamyka się jednocześnie wraz z godziną rozpoczęcia pierwszego meczu kolejki. Wszelkie zmiany w swoim typach, po tym czasie, równoznaczne są z unieważnieniem tych typów.

4. Punktacja typera:
trafiony wynik meczu: 3 pkt.
- wskazanie poprawnie zwycięzcy meczu: 1 pkt
- niepoprawne wskazanie zwycięzcy meczu: -1 pkt
- brak typu: 0 pkt

5. JOKER - przyznany zostanie uczestnikowi zabawy, w przypadku wskazania i trafienia meczowego remisu. JOKERA można wykorzystać tylko jeden raz, wpisując "JOKER" przy typowaniu wyniku konkretnego meczu, a zdobyte punkty w tym typie liczone są podwójnie. Można mieć kilka JOKERÓW w sezonie.

6. W zabawie biorą udział również drużyny złożone z dwóch ekspertów, tj. uczestników związanych "zawodowo" z żużlem (korespondent/redaktor/dziennikarz/zawodnik itd.). Do wyniku drużyny liczy się suma zdobytych punktów przez obu zawodników w drużynie. Indywidualna klasyfikacja generalna będzie połączona z czytelnikami biorącymi udział w zabawie. 

7. Nagrody: niespodzianki od sponsorów za zajęcie I, II lub III miejsca.

W przypadku pojawienia się miejsc ex aequo na pozycjach 1-3, decyduje:
większa ilość trafionych wyników meczów, następnie
mniejsza ilość typów na sumę 0 punktów.

Jeżeli w dalszym ciągu nie będzie można wskazać lepszego, serwis speedwaynews.pl zastrzega sobie prawo do podziału nagrody pomiędzy zwycięzcami.

REKLAMAeWinner Banner BOX
REKLAMAzakręceni w lewo
REKLAMAeWinner Banner BOX
REKLAMAzakręceni w lewo
REKLAMAfigurki retro Kin
Artykuł załadowany: 0.9134 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl