REKLAMAeWinner Banner

Rafael Wojciechowski: Wszyscy są bardzo dobrze przygotowani (wideo)

Rafael Wojciechowski

Rafael Wojciechowski (fot. Mateusz Biskup)

Intensywny tydzień mają za sobą żużlowcy Car Gwarant Startu Gniezno. Zawodnicy z Pierwszej Stolicy odbyli kilka sesji treningowych na własnym obiekcie, a podsumowaniem tego czasu były dwa treningi punktowane z ZOOleszcz Polonią, po jednym na torze w Bydgoszczy i Gnieźnie.

- Wszyscy są bardzo dobrze przygotowani do sezonu – mówi Rafael Wojciechowski, menadżer gnieźnian. - Zarówno pod względem sprzętowym, kondycyjnym jak i odpowiedniego podejścia mentalnego do pierwszych zawodów czy treningów – zauważa.

Więcej w rozmowie zarejestrowanej przez Aforti StartTV w trakcie magazynu żużlowego StartFM na antenie Radia Gniezno 104,3 FM.

ZAŁĄCZNIK DO ARTYKUŁU

Rafael Wojciechowski, menadżer Car Gwarant Startu Gniezno dokonał podsumowania intensywnego tygodnia czerwono-czarnych, m.in. treningów punktowanych z ZOOleszcz Polonią Bydgoszcz


0Komentarze

Dodawanie komentarzy tylko dla zalogowanych. Kliknij tutaj aby się zalogować lub zarejestruj się.

Portal www.speedwaynews.pl/ nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.8123 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl