Maskotka MRGARDEN GKM-u na wylocie z klubu. Udawała... stosunek z zabawkowym lwem (wideo)

Speedy, maskotka klubu z Grudziądza (fot. Łukasz Wilk)

Kuriozalne, ale niestety – prawdziwe informacje docierają z Grudziądza. Gołąb Speedy, czyli maskotka MRGARDEN GKM-u, najprawdopodobniej wyfrunie z klubu. Wszystko dlatego, że podczas ostatniego meczu z forBET Włókniarzem Częstochowa pod sektorem gości udawał… stosunek seksualny z zabawkowym lwem.

Oczywiście nie chodzi tutaj o maskotkę jako taką, a o osobę, która podczas piątkowego spotkania MRGARDEN GKM Grudziądz – forBET Włókniarz Częstochowa kryła się wewnątrz kostiumu. Zamiast zabawiać miejscowych kibiców i ich dzieci, Speedy w pewnym momencie spotkania zajął się prowokowaniem fanów z Częstochowy.

Maskotkę wykonującą obsceniczne gesty pod sektorem „Lwów” zauważyło częstochowskie Radio FON, które jako pierwsze opublikowało nagranie prezentowane poniżej. Jak nieoficjalnie udało się ustalić tej samej stacji, w rolę Speedy'ego w następnym spotkaniu wcieli się już inna osoba.

ZAŁĄCZNIK DO ARTYKUŁU


0Komentarze

Dodawanie komentarzy tylko dla zalogowanych. Kliknij tutaj aby się zalogować lub zarejestruj się.

Portal www.speedwaynews.pl/ nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.6033 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl