Najlepszy czeski zawodnik - Václav Milík wygrał w 1. rundzie Indywidualnych Mistrzostw Czeskiej Republiki, która we wtorkowe popołudnie rozegrana została na torze w Pradze.
Zawodnik AMK Zlaty Prilba Pardubice – Václav Milík nie zaznał na praskiej Markecie goryczy porażki i wszystkie pięć biegów kończył na pierwszej pozycji. Podium uzupełnili dwaj reprezentanci miejscowego klubu – Zdeněk Holub, który wywalczył punktów trzynaście oraz Jan Kvěch przy którego nazwisku zapisano jedenaście oczek.
Odrabiać punkty do czołówki będzie musiał już po pierwszym turnieju Josef Franc, który
Wyniki:
1. Václav Milík (AMK Zlata Prilba Pardubice) (3,3,3,3,3) 15
2. Zdeněk Holub (AK Markéta Praga) (3,2,2,3,3) 13
3. Jan Kvěch (AK Markéta Praga) (2,1,3,2,3) 11
—
4. Ondřej Smetana (AK Markéta Praga) (1,2,3,2,2) 10
5. Martin Málek (AK Březolupy) (3,1,2,2,1) 9
6. Zdeněk Simota (PK Pilzno) (2,3,1,1,2) 9
7. Eduard Krčmář (AK Slaný) (W,3,1,3,2) 9
8. Josef Franc (AK Markéta Praga) (1,2,3,W/2min,3) 9
9. Hynek Štichauer (AMK Zlata Prilba Pardubice) (2,2,0,3,1) 8
10. Petr Chlupáč (AK Markéta Praga) (1,3,2,D,1) 7
11. Michal Škurla (AK Markéta Praga) (2,1,2,W,2) 7
12. Matěj Kůs (AK Markéta Praga) (3,D,D,-,-) 3
13. Jaroslav Petrák (AMK Zlata Prilba Pardubice) (0,0,1,2,0) 3
14. Filip Hájek (AK Markéta Praga) (1,1,0,1,0) 3
15. Martin Gavenda (AK Březolupy) (0,0,D,1,1) 2
16. Patrik Mikel (AMK Zlata Prilba Pardubice) (0,D,1,-,-) 1
17. Daniel Klíma (AK Markéta Praga) (0,1,0) 1
18. Daniel Šilhán (AMK Zlata Prilba Pardubice) (0,0) 0
Bieg po biegu:
1. Málek, Simota, Smetana, Krčmář (W)
2. Holub, Kvěch, Franc, Mikel
3. Kůs, Štichauer, Hájek, Gavenda
4. Milík, Škurla, Chlupáč, Petrák
5. Chlupáč, Štichauer, Málek, Mikel
6. Milík, Smetana, Kvěch, Kůs (D)
7. Krčmář, Franc, Škurla, Gavenda
8. Simota, Holub, Hájek, Petrák
9. Kvěch, Málek, Petrák, Gavenda (D)
10. Smetana, Škurla, Mikel, Hájek
11. Milík, Holub, Krčmář, Štichauer
12. Franc, Chlupáč, Simota, Kůs (D)
13. Milík, Málek, Hájek, Klíma
14. Holub, Smetana, Gavenda, Chlupáč
15. Krčmář, Petrák, Klíma, Šilhán
16. Štichauer, Kvěch, Simota, Škurla (W)
17. Holub, Škurla, Málek, Šilhán
18. Franc, Smetana, Štichauer, Petrák
19. Kvěch, Krčmář, Chlupáč, Hájek
20. Milík, Simota, Gavenda, Klíma
źródło: online.speedwaylive.eu
Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News
Obserwuj nas!