REKLAMAeWinner Banner

Bus najlepszym przyjacielem żużlowca. Co zrobić z wysłużonym pojazdem?

Inwestycje żużlowca w sprzęt to nie tylko motocykle. Wśród wielu niezbędnych do uprawiania tego sportu rzeczy jest samochód, który przewiezie cały dobytek na miejsce kolejnych zawodów. Taki pojazd często przejeżdża tysiące kilometrów w każdym tygodniu.

Zadajmy sobie pytanie – co wiąże się z takimi ciągłymi podróżami z miejsca na miejsce? Zawodnicy klasy światowej nierzadko odjeżdżają kilka spotkań w tygodniu, każde z nich w innym kraju, i do każdej z tych lokalizacji trzeba dojechać. Wiele godzin spędzanych w trasie zmusza do pewnego określonego trybu życia. Należy przywyknąć do częstej rozłąki z rodziną czy koniecznością spania w trasie lub w hotelach. Wpływ takiej pracy na człowieka to tylko jedna strona medalu. Drugą jest błyskawicznie bijący licznik kilometrów w samochodzie. W tej sytuacji pojazd szybko przestaje być „nowy”. Można próbować go naprawiać, choć jest to rozwiązanie niosące pewne ryzyko. Pewniejszą opcją jest wymiana auta. Wtedy stary i niepotrzebny samochód można sprzedać. Warto w tym celu udać się do skupu aut Sulejówek, który przyjmuje również wozy z wysokim przebiegiem i wymagające naprawy. Fachowa wycena pojazdu jest dokonywana od ręki, a sama prośba klienta o jej dokonanie nie jest jeszcze zobowiązaniem się do sprzedaży.

A co w sytuacji, kiedy podróże busem przestają być wystarczająco szybkie, by dotrzeć na kolejny mecz? W pewnym momencie rozwoju żużlowca przychodzi taki etap, kiedy potrzebne mu są co najmniej dwie ekipy mechaników jeżdżące po Europie większą liczbą samochodów. Sam zawodnik może bowiem przemieszczać się samolotem, ale w przypadku, gdyby drogą lotniczą co dwa-trzy dni miało podróżować kilka osób i kilkaset kilogramów bagażu w postaci motocykli i narzędzi, byłoby to rozwiązanie kosztujące fortunę. Dlatego z czasem żużlowiec staje się posiadaczem floty regularnie kursujących pojazdów. One także co jakiś czas muszą być wymieniane, by zachować niezawodność. Auto skup Warszawa Rembertów zajmuje się zarówno pojedynczymi pojazdami, jak i wielkimi flotami służbowych samochodów dużych firm, podchodząc indywidualnie do każdego klienta.

Może się przydarzyć i tak, że okres częstych podróży w życiu dobiegnie końca. Przyczyny bywają różne, a w przypadku żużlowca najczęściej chodzi o zakończenie kariery. Wspólny mianownik jest jeden – samochód, w którym zawodnik i jego team dotąd spędzali wiele godzin, nagle staje się zbędny. Nie najlepszą opcją jest odstawianie takiego pojazdu do garażu, by znaleźć kupca na własną rękę. Nadal bowiem trzeba opłacać OC, a w przypadku, gdy znajdzie się chętny do przejęcia takiego wozu, chociażby zatankować paliwo przed jazdą próbną. Skup aut Warszawa Białołęka przejmuje od swoich klientów obowiązek zadbania o auto i przygotowania go do sprzedaży. Pracownicy skupu są mobilni i mogą dotrzeć w wyznaczone miejsce we wcześniej umówionym terminie. To oni po dokonaniu oględzin przeprowadzą wszelkie formalności, a klientowi wystarczy podpisać umowę i odebrać gotówkę.

Artykuł powstał przy współpracy z autoskupwarszawa-flotyodfirm.pl


TAGI

0Komentarze

Dodawanie komentarzy tylko dla zalogowanych. Kliknij tutaj aby się zalogować lub zarejestruj się.

Portal www.speedwaynews.pl/ nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.8443 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl