Żółta kartka dla Macieja Janowskiego. Zawodnik Betard Sparty niezdolny do dalszej jazdy!

Maciej Janowski

Maciej Janowski (fot. Dominik Okręglicki)

Do fatalnie wyglądającego upadku doszło w 10. wyścigu spotkania pomiędzy MRGARDEN GKM-em Grudziądz a Betard Spartą Wrocław. Za jego winowajcę został uznany Maciej Janowski.

Do całej sytuacji doszło na pierwszym łuku grudziądzkiego toru. Atakujący Krzysztofa Buczkowskiego po małej Maciej Janowski przeszarżował i uderzył w rywala. Tym samym spowodował także upadek Przemysława Pawlickiego, dla którego był to jedyny sposób na uniknięcie poważniejszej kolizji. „Magic” został ukarany za spowodowanie tego karambolu wykluczeniem i dodatkowo żółtą kartką.

Zdarzenie wyglądało dramatycznie, a na tor wyjechały dwie karetki. Ostatecznie grudziądzanie byli w stanie wyjechać do powtórki, chociaż Krzysztof Buczkowski wyraźnie kulał. Natomiast Maciej Janowski został uznany za niezdolnego do dalszej jazdy!

Jak donosi stacja Eleven transmitująca to spotkanie, u Macieja Janowskiego podejrzewany jest uraz lewego obojczyka. To problem nie tylko dla wrocławian, ale także dla Żużlowej Reprezentacji Polski. „Magic” wraz z Bartoszem Zmarzlikiem i Bartoszem Smektałą powinien bowiem reprezentować nasz kraj podczas sobotniego półfinału Speedway of Nations w niemieckim Landshut. Przypomnijmy, że oczekującym seniorem w talii Marka Cieślaka jest Patryk Dudek.


0Komentarze

Dodawanie komentarzy tylko dla zalogowanych. Kliknij tutaj aby się zalogować lub zarejestruj się.

Portal www.speedwaynews.pl/ nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.756 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl