REKLAMAeWinner Banner

Kamil Nowacki: Zwycięstwo zeszło na drugi plan

Kamil Nowacki

Kamil Nowacki (fot. Patryk Kowalski)

We wtorek w Gnieźnie odbył się pierwszy Finał Mistrzostw Par Klubowych Nice 1. Ligi Żużlowej. Triumfatorami historycznych zawodów zostali ostrowianie. Po zakończonych zmaganiach kilka słów dla nas powiedział reprezentant tego zespołu – Kamil Nowacki.

Wychowanek gorzowskiej Stali był na turniej w Gnieźnie desygnowany w roli rezerwowego. Jako jedyny z zawodników „zapasowych” nie wyjechał na tor ani razu. Przyznał jednak, że zawody na Stadionie im. Franciszka Hynka były dla ostrowian ważne. – Mi dzisiaj nie udało się wyjechać na tor, ale kibicowałem chłopakom i najważniejsze jest to, że wygraliśmy. W sumie, to przyjechaliśmy tutaj bardziej pod kątem przygotowania do zbliżającego się meczu ligowego w Gnieźnie. Więc tak naprawdę zwycięstwo zeszło na drugi plan, ale że się udało, to jeszcze lepiej – mówi Kamil Nowacki.

Zawodnik pytany o ocenę pomysłu stworzenia nowych zawodów, czyli Finału MPK Nice 1. LŻ, mówi, że na pewno jest to dobra idea. – Jest to dobre rozwiązanie, ze względu, że mamy możliwość na większą ilość startów. Żużlowcy Ostrovii zwycięstwem w Gnieźnie zagwarantowali sobie udział w Finale Mistrzostw Polski Par Klubowych zaplanowanym na 11 maja w Bydgoszczy. – Jeżeli powołają mnie do drużyny na nadchodzący finał, to pojadę i będę w gotowości. Jeżeli będzie taka możliwość i trener będzie chciał skorzystać z moich usług, to jak najbardziej chcę pomóc zespołowi – odpowiada zawodnik pytany o występ w finale MPPK.

Źródło: inf. własna


0Komentarze

Dodawanie komentarzy tylko dla zalogowanych. Kliknij tutaj aby się zalogować lub zarejestruj się.

Portal www.speedwaynews.pl/ nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.9902 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl