Akcja się powiodła. W Lublinie będą zbierać nakrętki przez cały sezon!

(fot. materiały prasowe)

Niezmiernie miło nam poinformować, że klub Speedway Lublin S.A. podczas ostatniego spotkania z Fogo Unia Leszno pobiliśmy rekord w zbiórce nakrętek - w dniu meczowym udało nam się zebrać ponad 40 worków. W związku z tym podjęto decyzję o kontynuacji akcji przez cały sezon.

W akcję zaangażowana jest Magdalena Kamińska – Komisarz ds. Ochrony Środowiska Speed Car Motor Lublin, Lubelska Rodzina Żużlowa oraz Lubelskie Hospicjum dla Dzieci im. Małego Księcia. Kosze na nakrętki będą znajdować się w dni meczowe koło Race Office (przy bramie głównej stadionu żużlowego na al. Zygmuntowskich)
 
Dodatkowo, do akcji dołączyła także lubelska firma eTAXI. Dzięki uprzejmości naszego partnera, nakrętki będzie można zostawić w taksówkach należących do eTAXI.

Serdecznie zachęcamy wszystkie osoby oraz przedsiębiorstwa do zaangażowania się w tegoroczną akcję zbierania nakrętek – wspólnie pobijmy kolejny rekord, by pomóc chorym dzieciom!

źródło: inf. prasowa


0Komentarze

Dodawanie komentarzy tylko dla zalogowanych. Kliknij tutaj aby się zalogować lub zarejestruj się.

Portal www.speedwaynews.pl/ nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.6363 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl