WTS Sparta wydała komunikat w sprawie stanu zdrowia Drabika i Jamroga

Maksym Drabik (B) w parze z Taiem Woffindenem (fot. Łukasz Wilk)

Już na drugiej serii startów skończyły się marzenia kibiców Betard Sparty Wrocław o medalu Mistrzostw Polski Par Klubowych. Po kuriozalnym karambolu zawody zakończyli zarówno Jakub Jamróg, jak i Maksym Drabik.

Reprezentanci wrocławskiego klubu rywalizowali w tym biegu z juniorami Get Well Toruń i w momencie kolizji znajdowali się na miejscach: drugim i trzecim. Obaj próbowali przypuścić atak na Igora Kopcia-Sobczyńskiego, napędzając się po zewnętrznej. Maksym Drabik zaczepił łokciem o tylny błotnik w motocyklu Jakuba Jamroga i obaj wrocławianie pofrunęli w bandę. Na tym zakończył się ich udział w finale Lotos MPPK.

O ile Jakub Jamróg oficjalnie wycofał się z powodu problemów sprzętowych, o tyle w przypadku Maksyma Drabika Tomasz Lorek z telewizji Polsat poinformował o kontuzji pleców. Sobotni wieczór z pewnością nie był więc spokojny dla wrocławskich kibiców, których zespół już i tak jest przecież osłabiony po urazie Macieja Janowskiego.

W niedzielę rano WTS Sparta wydała komunikat dotyczący stanu zdrowia swoich poszkodowanych żużlowców. Jamróg i Drabik są mocno poobijani, ale nie wykryto u nich żadnych złamań. Obaj powinni być zatem gotowi do startu w dwóch przełożonych meczach ligowych w piątek i niedzielę!

 


0Komentarze

Dodawanie komentarzy tylko dla zalogowanych. Kliknij tutaj aby się zalogować lub zarejestruj się.

Portal www.speedwaynews.pl/ nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.4731 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl