W Opolu kibice czekali na to prawie sześć lat. W końcu się udało!

Damian Lotarski (fot. Łukasz Wilk)

Kibice Kolejarza Opole bardzo długo czekali na to, aby formacja młodzieżowa ich zespołu wygrała w biegu młodzieżowym na wyjeździe podwójnie. Ostatni raz taka sytuacja miała miejsce w 2013 roku!

Postawa formacji młodzieżowej jest bardzo często kluczem do sukcesów w rozgrywkach ligowych, także w bezpośrednich starciach. Szczególnie ważne jest, gdy zawodnikom do lat 21 udaje się zanotować skuteczny występ na wyjeździe. W ostatnim czasie nieoficjalny profil opolskiego klubu, który zarządzany jest przez brać kibicowską opublikował bardzo interesującą ciekawostkę.

Otóż w minioną niedzielę fani czarnego sportu w stolicy polskiej piosenki doczekali się podwójnego zwycięstwa swoich zawodników w biegu młodzieżowym w meczu wyjazdowym. Ostatnia taka sytuacja miała miejsce 9 czerwca 2013 roku w Krośnie. Wówczas Daniel Kaczmarek z gościnnie występującym w opolskich barwach Łukaszem Lesiakiem pokonali swoich rywali i to 5:0, bowiem najpierw defekt zanotował Mateusz Wieczorek, a następnie upadek zaliczył Rafał Konopka.

W Rawiczu podwójny triumf świętowała para Damian Lotarski - Patryk Wojdyło, która za swoimi plecami przywiozła Kacpra Pludrę, a biegu nie ukończył z powodu awarii sprzętu Krzysztof Sadurski. Skuteczna postawa grudziądzko-wrocławskiej pary w opolskich barwach była o tyle lepsza, iż OK Bedmet Kolejarz wygrał to spotkanie. Sześć lat temu wynik 0:5 w biegu juniorskim niewiele dał Kolejarzowi, który przegrał ostatecznie w Krośnie czterema punktami.


0Komentarze

Dodawanie komentarzy tylko dla zalogowanych. Kliknij tutaj aby się zalogować lub zarejestruj się.

Portal www.speedwaynews.pl/ nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.6394 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl