Kapitan nie przyjechał na mecz, drużyna przegrała 23:67. Za karę stracił opaskę

Jason Garrity

Jason Garrity (fot. Ian Charles)

W sobotnim meczu Championship Knock Out Cup drużyna Scunthorpe Scorpions musiała radzić sobie bez swojego kapitana. Jason Garrity nie dotarł na mecz, a „Skorpiony” pod jego nieobecność przegrały z Edinburgh Monarchs aż… 44 punktami.

Absencja Garrity'ego była niespodziewana. W efekcie ekipa ze Scunthorpe nie zdołała znaleźć dla niego wartościowego zmiennika. Ostatecznie jako „gość” pojechał niedoświadczony Lewis Millar, który w czterech występach nie zdobył choćby jednego oczka. „Skorpiony” odpadły też z walki o Championship Knock Out Cup.

Brytyjska centrala uznała, że nieobecność 26-latka była nieuzasadniona i nałożyła na niego grzywnę w wysokości 300 funtów. Konsekwencje wobec Garrity'ego wyciągnął także klub, który odebrał mu opaskę kapitańską, którą zawodnik nosił od początku sezonu. Teraz przejął ją Jake Allen.

Jason Garrity nadal jest jednak przewidziany do występów w kolejnych spotkaniach Scunthorpe Scorpions. – Zawodnik poniósł karę, ale teraz musimy iść dalej. Odkreślamy tę sprawę grubą linią i koncentrujemy się nad tym, co jeszcze przed nami – głosi oświadczenie wystosowane przez klub.

Źródło: scunthorpe-speedway.com


0Komentarze

Dodawanie komentarzy tylko dla zalogowanych. Kliknij tutaj aby się zalogować lub zarejestruj się.

Portal www.speedwaynews.pl/ nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.7816 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl