Finał Brązowego Kasku w Grudziądzu poważnie zagrożony

Damian Lotarski (fot. Arkadiusz Buczyński)

Na czwartek 16 maja zaplanowano rozegranie w Grudziądzu finału Brązowego Kasku. Prognozy pogody wskazują jednak, że z wyłonieniem najlepszego polskiego żużlowca do lat 19 trzeba będzie jeszcze poczekać.

Nie udało się w pierwszym terminie odjechać finału Złotego Kasku – żużlowcy odmówili wyjazdu na niebezpieczny ich zdaniem tor w Pile, co miało swoje poważne konsekwencje. Podobnie było ze Srebrnym Kaskiem – tutaj do skutku nie doszły już dwa podejścia, bowiem dwa poprzednie czwartki stały w Krakowie pod znakiem deszczu. Zanosi się na to, że do kompletu za chwilę będziemy mieli odwołanie Brązowego Kasku.

Według prognoz portalu yr.no, w Grudziądzu ma zacząć padać w środę około szesnastej, a taki stan rzeczy potrwa do czwartkowego wieczoru, kiedy to deszcz ustąpi… na dwie godziny. Takie warunki w połączeniu z dość niską jak na maj temperaturą (do 13 stopni w środę i do 16 w czwartek) sprawiają, że szanse na rozegranie zawodów są minimalne. Szczególnie, że mowa jest o najmniej doświadczonej grupie żużlowców – juniorach do lat 19.

Prognoza pogody portalu yr.no dla Grudziądza na najbliższe 48 godzin:


0Komentarze

Dodawanie komentarzy tylko dla zalogowanych. Kliknij tutaj aby się zalogować lub zarejestruj się.

Portal www.speedwaynews.pl/ nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.5036 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl