Licencja toru we Wrocławiu zostanie zawieszona

Stadion Olimpijski

Stadion Olimpijski (fot. Barbara Wasiukiewicz)

Jak można przeczytać w komunikacie nr 40/2019 Głównej Komisji Sportu Żużlowego, z dniem 12 czerwca zawieszona zostanie licencja toru żużlowego na Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu. Winę za to ponosi… organizowany w mieście bieg.

7. PKO Nocny Wrocław Półmaraton wystartuje 15 czerwca o godzinie 22:00. Przygotowania do tak dużej imprezy zaczną się jednak nieco wcześniej. Jednym z zadań, które zostanie wykonane przed biegiem, jest zdemontowanie części band na Stadionie Olimpijskim, gdzie znajdować się będzie start i meta.

W takiej sytuacji wrocławski tor przestanie spełniać wymogi do organizowania na nim zawodów żużlowych. Jego licencja zostanie zawieszona. Przed jakimkolwiek ściganiem po półmaratonie niezbędna będzie kontrola ze strony centrali, która potwierdzi, że wszystko w należyty sposób wróciło na swoje miejsce.

Źródło: GKSŻ


0Komentarze

Dodawanie komentarzy tylko dla zalogowanych. Kliknij tutaj aby się zalogować lub zarejestruj się.

Portal www.speedwaynews.pl/ nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.541 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl