Brytyjczycy powołali pięciu zawodników do el. SGP. Wśród nich m.in. Lambert i Harris

Robert Lambert

Robert Lambert (fot. Marcin Szarejko)

Znamy już nazwiska pięciu reprezentantów Wielkiej Brytanii, którzy staną do walki o awans do przyszłorocznego cyklu FIM Speedway Grand Prix. W eliminacjach zabraknie Taia Woffindena, lecz nikogo to raczej dziwić nie powinno.

Turnieje eliminacyjne rozegrane zostaną 8 oraz 10 czerwca na czterech torach: w Glasgow, Lamothe-Landerron, Žarnovicy oraz Abensbergu. Przed własną publicznością o awans do Grand Prix Challenge ścigać się będą Robert Lambert oraz były uczestnik cyklu GP - Craig Cook. Kolejny z Brytyjczyków, który zaznał już smaku rywalizacji w roli stałego uczestnika mistrzostw świata - Chris Harris pojedzie do Francji, zaś Daniela Bewleya desygnowano do wyjazdu na Słowację.

W Niemczech swoją szansę otrzyma Charles Wright. Powołanie zawodnika m.in. OK Bedmet Kolejarza Opole można uznać za małą niespodziankę.


0Komentarze

Dodawanie komentarzy tylko dla zalogowanych. Kliknij tutaj aby się zalogować lub zarejestruj się.

Portal www.speedwaynews.pl/ nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.7872 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl