Półfinał Indywidualnych Mistrzostw Danii odwołany! Jest już nowy termin

Tor po deszczu

Tor po deszczu (fot. Patryk Kowalski)

Na piątkowy wieczór w duńskim Brovst zaplanowano półfinał Indywidualnych Mistrzostw Danii. Z powodu meczu PGE Ekstraligi nie mogli w nim wystąpić Anders Thomsen z Peterem Kildemandem. Ostatecznie zawody te nie doszły do skutku.

Powodem takiej, a nie innej decyzji był zły stan nawierzchni, której – pomimo usilnych starań organizatorów, nie udało się doprowadzić do takiego, aby można było na nim bezpiecznie się ścigać. Odwołanie miało miejsce przy braku opadów atmosferycznych, najwidoczniej jednak takowe miały miejsce we wcześniejszym okresie w tym mieście.

Na odwołaniu tego półfinału mogą skorzystać wspomniani Thomsen i Kildemand, którzy nie mieli możliwości startu w piątek. Wyznaczono już nowy termin tego turnieju, a jest nim czwartek, 23 maja. Początek turnieju przewidywany jest na godzinę 18:00. Tydzień później zaplanowano finał w Holsted, do którego z Brovst awansuje czołowa dziesiątka oraz dwóch zawodników rezerwowych.

źródło: inf. własna


0Komentarze

Dodawanie komentarzy tylko dla zalogowanych. Kliknij tutaj aby się zalogować lub zarejestruj się.

Portal www.speedwaynews.pl/ nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.7242 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl