Debiut Łaguty w Speed Car Motorze już w niedzielę! Jak kupić bilety?

Grigorij Łaguta (fot. Sebastian Siedlik)

Kolejne emocje w ramach PGE Ekstraligi w Lublinie, czekają tamtejszych kibiców już w najbliższą niedzielę. 26 maja miejscowy Speed Car Motor Lublin podejmie Get Well Toruń. W spotkaniu tym, w barwach „Koziołków” zadebiutuje Grigorij Łaguta.

Nikomu w Lublinie nie trzeba mówić o randze pojedynku z toruńskimi „Aniołami”. Wbrew przedsezonowym ambicjom ekipa z Grodu Kopernika przegrywa mecz za meczem, żegnając się już powoli z marzeniami o pierwszej czwórce. Co więcej, jeśli ta sytuacja nie ulegnie zmianie, to torunianie do końca będą musieli drżeć o ekstraligowy byt, o czym nikt przed sezonem nawet nie myślał…

Speed Car Motor w przerwie zimowej, po braku spektakularnych transferów, skazywany był na pożarcie przez wszystkie ekipy z najwyższej klasy rozgrywkowej. Wiosną jak grom z jasnego nieba uderzyła natomiast informacja o zakontraktowaniu Grigorija Łaguty. Jak się jednak okazało, nawet bez Rosjanina lublinianie wygrali z MRGARDEN GKM-em Grudziądz, a później najwięcej krwi napsuli rywalom w Gorzowie. W każdym meczu jednak prezentowali się bardzo ambitnie, a już w następnej rundzie będą mogli skorzystać z usług popularnego „Griszy”.

Nie trzeba mówić chyba o zainteresowaniu, jakim będzie cieszył się ten pojedynek. Bilety z pewnością wyprzedadzą się „na pniu”. O ich sprzedaży poinformował w poniedziałek klub z Lublina, na swoim oficjalnym profilu w mediach społecznościowych. Wejściówki będzie można zakupić od wtorku, 21 maja od godziny 18:00 na portalu tubilety.pl. Zainteresowanie będzie z pewnością ogromne, zatem istnieje ryzyko, że serwery nie wytrzymają takiego natężenia chętnych. Ale chyba każdy klub chciałby mieć taki „problem” z dystrybucją biletów i ich bardzo szybkim znikaniem ze sprzedaży.


3Komentarze

Dodawanie komentarzy tylko dla zalogowanych. Kliknij tutaj aby się zalogować lub zarejestruj się.

Portal www.speedwaynews.pl/ nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  • zsmarti. do ARTUR FZG 3 4 miesiące temu

    Mam nadzieję że tak samo jak Darcy i PatrykCzyli Liczysz na komplet? Siemanko;)

  • ARTUR FZG do zsmarti. 2 4 miesiące temu

    To Lublin w końcu wzmocniony ciekawe Jak się Griszka spisze;) Mam nadzieję że tak samo jak Darcy i Patryk

  • zsmarti. 1 4 miesiące temu

    To Lublin w końcu wzmocniony ciekawe Jak się Griszka spisze;)

Artykuł załadowany: 0.5858 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl