Wejściówki na debiut Łaguty w Speed Car Motorze tylko stacjonarnie! Powodem problemy platformy biletowej

Grigorij Łaguta (fot. Patryk Kowalski)

W poniedziałek informowaliśmy Państwa o możliwości nabycia biletów na niedziele spotkanie, pomiędzy Speed Car Motorem Lublin, a Get Well Toruń. To pojedynek arcyważny w kontekście walki o byt z PGE Ekstralidze, dodatkowo zadebiutować w nim ma Grigorij Łaguta. Okazuje się jednak, że możliwość nabycia wejściówek została zablokowana.

Stało się zatem to, co zapewne nikogo nie zaskakiwało. Serwery, obsługujące platformę biletową, która miała prowadzić sprzedaż nie wytrzymały zainteresowania. Po tym wydarzeniu postanowiono zrezygnować ze współpracy z tym podmiotem, o czym poinformowano na oficjalnym profilu Speed Car Motoru w mediach społecznościowych.

Ponieważ do meczu zostały 4 dni, nie będzie już prowadzona sprzedaż internetowa, a tylko stacjonarna, która będzie wprowadzona w piątek, 24 maja od godziny 17:00. Już można sobie wyobrazić, co będzie działo się pod kasami… Całą treść oświadczenia lubelskiego klubu, prezentujemy poniżej:
 


1Komentarze

Dodawanie komentarzy tylko dla zalogowanych. Kliknij tutaj aby się zalogować lub zarejestruj się.

Portal www.speedwaynews.pl/ nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  • bqu9 1 4 miesiące temuocena: 100% 

    Dlaczego wprowadzacie ludzi w błąd? W jakim sensie sprzedaż internetowa została zablokowana? Nic nie zostało zablokowane. Sprzedaż odbyła się tak jak przed dwoma poprzednimi meczami i z takimi samymi problemami. Rozpoczęła się ona o godz. 18:00, łącznie może przez 5 minut można było zakupić bilet (5 razy po minucie dostępu do wydarzenia - jedyną szansą na zakup biletu było zdążenie w ciągu tej minuty przejść przez wybieranie rodzaju, ilości biletów i wybraniu rezerwacji, a następnie płatność odbywała się przez zewnętrzny serwis). Była grupka (2000 osób), której się to udało i zakupili bilety drogą internetową, a co za tym idzie, bilety są ważne na niedzielny mecz. Ostatnie zostały sprzedane ok. godziny 23:00. To że klub rezygnuje ze współpracy z tym serwisem do sprzedaży biletów nie oznacza, że cokolwiek zostało zablokowane - co miało być do sprzedaży internetowej zostało sprzedane.

Artykuł załadowany: 0.4584 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl