Kamil Wieczorek poprowadził w środowe popołudnie w Łodzi ekipę MRGARDEN GKM-u Grudziądz. Wychowanek ROW-u Rybnik wywalczył jedenaście punktów i był zdecydowanie najlepiej punktującym zawodnikiem swojej drużyny.
Drugie miejsce w Łodzi wywalczyli gospodarze, którym udało się wywalczyć 19 punktów, a duża w tym zasługa duetu Piotr Pióro – Dawid Wawrzyniak, którzy wywalczyli w sumie 17 oczek. Podium uzupełniła ekipa Zdunek Wybrzeże Gdańsk.
Wyniki:
I. MRGARDEN GKM Grudziądz: 25
7. Kamil Wieczorem (3,3,2,3) 11
8. Marcin Turowski (2*,0,3,2*) 7+2
9. Kacper Łobodziński (1,3,2*,1) 7+1
II. Orzeł Łódź: 19
1. Piotr Pióro (3,1,2,3) 9
2. Aleksander Grygolec (1,T,0,1) 2+1
3. Eryk Borczuch (-,-,-,-) 0
4. Dawid Wawrzyniak (3,2,1*,2*) 8+2
III. Zdunek Wybrzeże Gdańsk: 17
16. Karol Żupiński (2,2,1,3) 8
17. Denis Zieliński (0,1,3,3) 7
18. Dominik Majchrzak (U,-,0,-) 0
24. Oskar Rowecki (2,W) 2
IV. Get Well Toruń: 16
4. Aleks Rydlewski (W,1,W,-) 1
5. Filip Nizgorski (2,1*,-,1) 4+1
6. Maksymilian Bogdanowiz (3,2,2,-) 7
20. Justin Stolp (2,0,2) 2
V. ZOOleszcz Polonia Bydgoszcz: 15
13. Mateusz Jagła (D,0,1,1) 2
14. Tomasz Orwat (3,3,3,2) 11
15. Marcel Studziński (1,1,0,W) 2
VI. Aforti Start Gniezno: 12
10. Damian Stalkowski (2,3,3,3) 11
11. Szymon Szwacher (U,W,D,1) 1
12. Mateusz Błażykowski (W/u,-,-,-) 0
Bieg po biegu:
1. Pióro, Nizgorski, Grygolec, Rydlewski (w)
2. Wieczorek, Stalkowski, Łobodziński, Szwacher (u)
3. Orwat, Żupiński, Studziński, Majchrzak (u)
4. Wawrzyniak, Błażykowski (w), Grygolec (t), Szwacher (w)
5. Łobodziński, Turowski, Studziński, Jagła (d)
6. Bogdanowicz, Żupiński, Rydlewski, Zieliński
7. Wieczorek, Łobodziński, Pióro, Grygolec
8. Stalkowski, Rowecki, Zieliński
9. Orwat, Bogdanowicz, Nizgorski, Studziński
10. Zieliński, Wieczorek, Żupiński, Turowski
11. Orwat, Wawrzyniak, Grygolec, Jagła
12. Stalkowski, Stolp, Rydlewski (w), Szwacher (d)
13. Zieliński, Pióro, Wawrzyniak, Majchrzak
14. Stalkowski, Orwat, Jagła
15. Turowski, Bogdanowicz, Łobodziński, Stolp
16. Wieczorek, Turowski, Szwacher
17. Żupiński, Stolp, Nizgorski, Rowecki (w)
18. Pióro, Wawrzyniak, Jagła, Studziński (w)
źródło: orzel.lodz.pl
Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News
Obserwuj nas!