REKLAMAeWinner Banner

Oficjalnie: Euro Finannce Polonia ma nowego zawodnika!

Karol Baran

Karol Baran (fot. Mateusz Biskup)

Piątek, 31 maja był ostatnim dniem okienka transferowego, ale dopiero teraz przyszła kolej na dość ważną wiadomość z Piły. Tamtejsza Euro Finannce Polonia uzgodniła warunki wypożyczenia i wzmocniła się solidnym, polskim zawodnikiem.

Ośrodek z województwa wielkopolskiego stał niedawno na rozdrożu. Nie było pewnym, czy w Pile zniesione zostanie zawieszenie toru. Po niedawnym treningu punktowanym stało się to jasne. Wysokie zwycięstwo nad Wilkami Krosno, na torze, który jednak jeszcze budził nieco zastrzeżeń w niektórych kręgach, spowodowało, że apetyt rośnie w miarę jedzenia. Dodatkowo z niezłej strony pilanie pojechali w Krośnie, gdzie ulegli dopiero w ostatnim biegu.

Podczas niedzielnego rewanżu w Krośnie na łamach telewizji internetowej PodkarpacieLIVE Robert Szłapak przekazał kolejną dobrą informację dla pilskich kibiców. Z drużyną już oficjalnie porozumiał się kolejny krajowy senior, Karol Baran! Potrzebne było oficjalne potwierdzenie Głównej Komisji Sportu Żużlowego i dopiero dziś - 7 czerwca (piątek) pilanie oficjalnie potwierdzili nową przynależność klubową dla Barana.

Zawodnik ten wcześniej związał się tzw. kontaktem „warszawskim” z łotewskim Lokomotivem, jednak pewnym było, że starty w tym zespole go ominą. Obie strony doszły do porozumienia i tym samym zespół z miasta z jeleniem w herbie znacząco się wzmocnił. Czy to coraz mocniejsza aspiracja do walki o pierwszą czwórkę i udział w fazie play-off? Czas pokaże.


0Komentarze

Dodawanie komentarzy tylko dla zalogowanych. Kliknij tutaj aby się zalogować lub zarejestruj się.

Portal www.speedwaynews.pl/ nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
    Nie ma jeszcze komentarzy...

Powiązane artykuły

Artykuł załadowany: 0.8242 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl