Trudne warunki torowe w Outrup. Po upadku Andersena z Jepsenem Jensenem przerwano mecz w Danii

Michael Jepsen Jensen

Michael Jepsen Jensen (fot. Wojta Zavřel)

W Outrup drużyna miejscowego Region Varde miała dziś podejmować w spotkaniu Metal Speedway League - Grindsted Speedway Klub. Niestety, fatalne warunki przeszkodziły w rozegraniu całego spotkania.

W Outrup nie udało się doprowadzić w dniu dzisiejszym toru po wczorajszych opadach deszczu, lecz sędzia zawodów postanowił rozpocząć piątkowy mecz. I to była bardzo zła decyzja, bowiem już w inauguracyjnym wyścigu na trudnym torze doszło do upadku Hansa Andersena z Michaelem Jepsenem Jensenem. Reprezentant m.in. Stelmet Falubazu Zielona Góra szybko wstał o własnych siłach i podbiegł do leżącego obok Andersena. Ostatecznie obaj panowie, choć na torze pojawiła się karetka, do parku maszyn wrócili o własnych siłach.

Po tym zdarzeniu gospodarze postanowili raz jeszcze podjąć walkę, by przygotować jak najbezpieczniejszą nawierzchnię do ścigania. Ostatecznie kolejne prace nad torem nie przyniosły spodziewanego efektu i Bent Thomadsen postanowił przerwać i odwołać ten mecz całkowicie.

źródło: inf. własna


0Komentarze

Dodawanie komentarzy tylko dla zalogowanych. Kliknij tutaj aby się zalogować lub zarejestruj się.

Portal www.speedwaynews.pl/ nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.8167 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl