Kolejne spore osłabienie Orła! Kontuzja Andersena po meczu w Outrup

Hans Andersen

Hans Andersen (fot. Jarosław Ziąbka)

Upadkiem w pierwszym biegu dnia zakończyło się piątkowe spotkanie w Outrup, gdzie miejscowy Region Varde Team podejmowało Grindsted Speedway Klub. Ucierpiał dość mocno Hans Andersen.

W piątkowy wieczór w Outrup żużlowcy zmagali się z bardzo trudnymi warunkami torowymi, które spowodowane były opadami deszczu. Arbiter zawodów postanowił mimo wszystko rozpocząć mecz i już w pierwszym biegu dnia groźny upadek zaliczyli Hans Andersen z Michaelem Jepsenem Jensenem. Początkowo obaj zawodnicy wrócili do parku maszyn o własnych siłach, lecz w nocy pierwszy z nich dzielił się w mediach społecznościowych relacjami, iż ostatecznie udał się do szpitala.

Rano Hans Andersen przekazał, że po upadku w Outrup nie było się u niego bez kontuzji. Doszło u Andersena do złamania prawej łopatki i w efekcie czeka go kilkanaście dni przerwy od ścigania w lewo. To spore osłabienie także dla Orła Łódź, bowiem obecnie rehabilituje się także Tobiasz Musielak. A już dziś ekipa Lecha Kędziory wystartuje w ważnym meczu ligowym w Gdańsku.


0Komentarze

Dodawanie komentarzy tylko dla zalogowanych. Kliknij tutaj aby się zalogować lub zarejestruj się.

Portal www.speedwaynews.pl/ nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.6956 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl