REKLAMAeWinner Banner

Groźny upadek Woffindena w Lublinie! (wideo)

Tai Woffinden

Tai Woffinden (fot. Warwick Hemy)

Fatalnie rozpoczęło się spotkanie ligowe w Lublinie, gdzie Speed Car Motor podejmuje Betard Spartę Wrocław. Już pierwszy bieg był przerywany dwukrotnie.

W pierwszej odsłonie inauguracyjnego biegu nierówny start z powodu ruszania się przed taśmą Grigorija Łaguty i już wtedy sędzia musiał przerwać bieg, choć kilka metrów dalej doszło do ciekawej sytuacji, bowiem Rosjanin z Woffindenem zawalczyli nieco na łokcie i w efekcie Brytyjczyk znalazł się na murawie lubelskiego obiektu.

W powtórce świetny start zaliczył Dawid Lampart, który wyszedł na prowadzenie, a za jego plecami zalazł się Grigorij Łaguta. Rosjanin walczył o dwa punkty z Taiem Woffindenem i musiał uważać na rozpędzającego się mistrza świata. W pewnym momencie Łaguta zahaczył o motocykl klubowego partnera i wpadł w Woffindena, który z impetem uderzył w drewniane elementy bandy. Na torze bardzo szybko pojawiły się dwie karetki, a jedną z nich zawodnik Betard Sparty Wrocław wrócił do parku maszyn.

Zgodnie z planem z powtórki wykluczono Łagutę, który... miał pretensję do swojego partnera - Dawida Lamparta, że ten był zbyt wolny.

Poinformowano, że Woffinden jest niezdolny do dalszej jazdy w kolejnej odsłonie biegu pierwszego i w jego miejsce pojechał Gleb Czugunow.

Aktualizacja (21:00):
Brytyjczyk uskarża się na ból łopatki i udaje się do szpitala na szczegółowe badania.

źródło: inf. własna


0Komentarze

Dodawanie komentarzy tylko dla zalogowanych. Kliknij tutaj aby się zalogować lub zarejestruj się.

Portal www.speedwaynews.pl/ nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.8784 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl