Ruszyła przedsprzedaż biletów na mecz ZOOleszcz Polonia - Euro Finannce Polonia

Tomasz Orwat (fot. Krzysztof Szpak)

Żużlowców ZOOleszcz Polonii Bydgoszcz czekają pracowite dni. W najbliższą niedzielę Poloniści udają się do Piły na mecz z tamtejszą Euro Finannce Polonią, a już w kolejny czwartek (Boże Ciało) drużyna podejmie pilan na bydgoskim torze.

Osoby zainteresowane obejrzeniem tego meczu zachęcamy do nabywania biletów w przedsprzedaży. W czwartek 20 czerwca (Boże Ciało)  żużlowcy ZOOleszcz Polonii rozegrają zaległy pojedynek z drużyną Euro Finannce Polonii Piła. Mecz rozpocznie się o godzinie 17:00, a wcześniej (o 16:30) odbędzie się próba toru i prezentacja zawodników (16:45).

Rozpoczęła się już przedsprzedaż biletów na ten mecz. Jednorazowe wejściówki można nabywać w kasie klubu (budynek administracyjny w żużlowym parku maszyn, wejście od ulicy Curie-Skłodowskiej). Kasa klubowa czynna będzie w tym tygodniu we wtorek (11 czerwca), czwartek (13 czerwca) i piątek (14 czerwca), a w kolejnym tygodniu od poniedziałku (17 czerwca) do środy (19 czerwca) w godzinach 10:00 - 16:00. W dniu meczu kasy stadionu zostaną otwarte o godzinie 13:30.

W sezonie 2019 w związku z przebudową trybun, zmieniła się organizacja stadionu Polonii. Miejsca numerowane dostępne będą na trybunie głównej oraz w sektorze A (podsektory po obu stronach trybuny głównej). Pozostałe miejsca (sektor B) będą nienumerowane.

Ceny biletów:
- trybuna główna (miejsca numerowane) - 50 zł
- sektor A (miejsca numerowane) - 25 zł
- sektor B (miejsca nienumerowane) - 20 zł
- ulgowy (emeryci, renciści i kobiety - sektory A i B) - 15 zł
- Młody Kibic - trybuna główna (dla osób w wieku 7-16 lat - urodzonych w latach 2003 - 2012) - 20 zł
- Młody Kibic - sektor B (dla osób w wieku 7-16 lat - urodzonych w latach 2003 - 2012) - 10 zł
- dzieci do lat 7 - wejście bezpłatne

źródło: inf. prasowa


0Komentarze

Dodawanie komentarzy tylko dla zalogowanych. Kliknij tutaj aby się zalogować lub zarejestruj się.

Portal www.speedwaynews.pl/ nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.4732 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl