REKLAMAspeedway hero
REKLAMAeWinner Banner

Siergiej Łogaczow podziękował kibicom za wsparcie (wideo)

Siergiej Łogaczow

Siergiej Łogaczow (fot. Arkadiusz Siwek)

Przebywający wciąż w jednym z gdańskich szpitali Siergiej Łogaczow przesłał krótkie nagranie, w którym odpowiedział kibicom za słowa otuchy skierowane w jego stronę.

Przed piątkowym spotkaniem rybnickiego ROW-u z Lokomotivem Daugavpils klub z Górnego Śląska za pośrednictwem mediów społecznościowych poprosił swych kibiców, aby nagrali oni krótkie klipy. Sympatycy "Rekinów" mieli w nich zawrzeć słowa otuchy dla wciąż przebywającego w jednym z gdańskich szpitali Rosjanina. Kibiców "zielono - czarnych" nie trzeba było długo namawiać i już dzień później telewizja klubowa z Rybnika opublikowała wzruszające nagranie, na którym widać szczerze poruszonych losem Łogaczowa kibiców w przeróżnym wieku i scenerii.

Były zawodnik m.in. krakowskiej Wandy z pewnością poczuł wsparcie rybnickiej publiczności przesłane za pośrednictwem tego flimu i nie zwklekając zbyt długo podziękował im w kilku słowach za ich godną podziwu postawę. Na nagraniu słychać jego jeszcze niezbyt pewny głos, jednak nie ma się co temu dziwić - Rosjanin dopiero od niedawna oddycha bez pomocy respiratora.

Redakcja speedwaynews.pl przyłącza się oczywiście wraz ze swoimi Czytelnikami do życzeń rybnickich kibiców o jak najszybszy powrót do zdrowia Siergieja Łogaczowa.

 

ZAŁĄCZNIK DO ARTYKUŁU

Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!

0Komentarze

Dodawanie komentarzy tylko dla zalogowanych. Kliknij tutaj aby się zalogować lub zarejestruj się.

Portal www.speedwaynews.pl/ nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.9599 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl