REKLAMAeWinner Banner

Siergiej Łogaczow podziękował kibicom za wsparcie (wideo)

Siergiej Łogaczow

Siergiej Łogaczow (fot. Arkadiusz Siwek)

Przebywający wciąż w jednym z gdańskich szpitali Siergiej Łogaczow przesłał krótkie nagranie, w którym odpowiedział kibicom za słowa otuchy skierowane w jego stronę.

Przed piątkowym spotkaniem rybnickiego ROW-u z Lokomotivem Daugavpils klub z Górnego Śląska za pośrednictwem mediów społecznościowych poprosił swych kibiców, aby nagrali oni krótkie klipy. Sympatycy "Rekinów" mieli w nich zawrzeć słowa otuchy dla wciąż przebywającego w jednym z gdańskich szpitali Rosjanina. Kibiców "zielono - czarnych" nie trzeba było długo namawiać i już dzień później telewizja klubowa z Rybnika opublikowała wzruszające nagranie, na którym widać szczerze poruszonych losem Łogaczowa kibiców w przeróżnym wieku i scenerii.

Były zawodnik m.in. krakowskiej Wandy z pewnością poczuł wsparcie rybnickiej publiczności przesłane za pośrednictwem tego flimu i nie zwklekając zbyt długo podziękował im w kilku słowach za ich godną podziwu postawę. Na nagraniu słychać jego jeszcze niezbyt pewny głos, jednak nie ma się co temu dziwić - Rosjanin dopiero od niedawna oddycha bez pomocy respiratora.

Redakcja speedwaynews.pl przyłącza się oczywiście wraz ze swoimi Czytelnikami do życzeń rybnickich kibiców o jak najszybszy powrót do zdrowia Siergieja Łogaczowa.

 

ZAŁĄCZNIK DO ARTYKUŁU


0Komentarze

Dodawanie komentarzy tylko dla zalogowanych. Kliknij tutaj aby się zalogować lub zarejestruj się.

Portal www.speedwaynews.pl/ nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.8314 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl