Zawodnik Power Duck Iveston PSŻ Poznań zawieszony!

Marek Lutowicz

Marek Lutowicz (fot. Krzysztof Szpak)

Otrzymaliśmy informację, iż zawodnik poznańskiego PSŻ-u został zawieszony. Sytuacja ma związek z niedzielnym badaniem dotyczącym nieregulaminowego gaźnika.

Po niedzielnym spotkaniu w Krośnie działacze miejscowych Wilków złożyli protest, w którym chodziło o nieregulaminowy gaźnik jednego z zawodników Power Duck Iveston PSŻ-u Poznań. Konkretnie chodzi o Marka Lutowicza, który na Podkarpaciu wywalczył trzy oczka w biegu młodzieżowym. Badanie wykazało, że lider formacji juniorskiej żółto-czarnych faktycznie miał do dyspozycji nieregulaminowy sprzęt, choć przekroczenie dozwolonych wymiarów było bardzo niewielkie. 

Główna Komisja Sportu Żużlowego poinformowała w najnowszym komunikacie, że zawodnik ten został zawieszony na czas wyjaśnienia sprawy. 

Treść komunikatu:
Informujemy, że w związku z orzeczeniem 2/Z/2019, od dnia 17 czerwca 2019 r., na czasdo wyjaśnienia sprawy, jednak nie dłużej niż 60 dni, zawieszony został zawodnik Marek Lutowicz.

Źródło: pzm.pl


0Komentarze

Dodawanie komentarzy tylko dla zalogowanych. Kliknij tutaj aby się zalogować lub zarejestruj się.

Portal www.speedwaynews.pl/ nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.5908 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl