REKLAMAeWinner Banner

Karol Baran nie wziął wynagrodzenia za mecz w Pile!

Karol Baran

Karol Baran (fot. Mateusz Biskup)

Karol Baran miał być lekiem na całe zło w ekipie Euro Finannce Polonii Piła. W niedzielę doświadczony senior był jednak cieniem znanego wszystkim zawodnika. Zakończyło się na punkcie w czterech startach i fatalnym wrażeniu pozostawionym na torze.

Popularny „Carlos” w niedzielę nie był kompletnie tym samym zawodnikiem, który jeszcze w zeszłym roku w barwach Stali Rzeszów wykręcił w II lidze średnią 2 punkty na bieg. Nowy nabytek Polonii Piła najpierw przegrał na dystansie z Tomaszem Orwatem, by potem mieć olbrzymie problemy z płynną jazdą. Wydawało się wręcz, że 37-letni zawodnik jest znacznie wolniejszy od młodzieżowca gospodarzy, Nikodema Bartocha.

Taki obrót spraw mocno uderzył jednak w samego zawodnika. Lubiany przez kibiców w całym kraju Baran przyznał się bowiem do błędu, „wziął wszystko na klatę” oraz, jak poinformował nas jeden z włodarzy Polonii Piła Remigiusz Kaja, odmówił przyjęcia wynagrodzenia za niedzielny mecz.

– Karol w ogóle nie próbował się tłumaczyć. Po prostu zrezygnował z wynagrodzenia za ten mecz, co w moim mniemaniu jest bardzo honorowe. W Bydgoszczy na pewno dostanie kolejną szansę i liczymy, że tym razem nie zawiedzie – powiedział Kaja.

Jak wszyscy przewidują, w Bydgoszczy zawodnicy z Piły będą mieli dużo trudniejsze zadanie. Ekipa z Grodu Staszica planuje jednak powalczyć o jak najlepszy wynik.

Źródło: inf. własna


0Komentarze

Dodawanie komentarzy tylko dla zalogowanych. Kliknij tutaj aby się zalogować lub zarejestruj się.

Portal www.speedwaynews.pl/ nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 1.0062 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl