Zmarł charakterystyczny kierownik startu z Częstochowy, wujek jednego z zawodników

świece

świece

Smutne informacje dotarły z Częstochowy. Tamtejszy klub poinformował o śmierci jednego z najbardziej charakterystycznych kierowników startu w naszym kraju w latach 90. Ubiegłego stulecia. Waldemar Ułamek odszedł 18 czerwca w wieku 66 lat.

Według informacji przekazanych na oficjalnej stronie częstochowskiego ośrodka, zmarł on po ciężkiej chorobie. Regularnie spotkać można go było wówczas nie tylko podczas zawodów w Częstochowie, ale wielokrotnie zapraszany był również na turnieje Grand Prix we Wrocławiu. Wartym podkreślenia jest fakt, iż był on wujkiem wieloletniego zawodnika miejscowych „Lwów”, Sebastiana.

Ceremonia pogrzebowa odbędzie się w piątek (21 czerwca) o godzinie 11:00 w Parafii św. Franciszka z Asyżu (Częstochowa, ul. Luba 26). Po Mszy Świętej uroczystość przeniesie się natomiast na Cmentarz św. Rocha w Częstochowie, gdzie nastąpi ostatnie pożegnanie Waldemara Ułamka.

źródło: wlokniarz.com


0Komentarze

Dodawanie komentarzy tylko dla zalogowanych. Kliknij tutaj aby się zalogować lub zarejestruj się.

Portal www.speedwaynews.pl/ nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.7125 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl