Nowa lista zawodników zastępowanych w 2. Lidze Żużlowej

Tero Aarnio

Tero Aarnio (fot. Mirosław Zelek)

Większość drużyn we wszystkich ligach miała już rozegraną połowę spotkań, a co za tym idzie można było już poznać listę zawodników, którzy mogą być zastępowani w danych ekipach. W piątek Główna Komisja Sportu Żużlowego podała ostatnie nazwiska, jeśli chodzi o rundę rewanżową w 2. Lidze Żużlowej.

W najnowszym komunikacie, który ukazał się właśnie w piątkowe popołudnie na stronie głównej Polskiego Związku Motorowego, możemy zatem poznać zawodników zespołu Speedway Wandy Kraków, branych pod uwagę przy wspomnianym przepisie. Co nie powinno nikogo dziwić, najlepszą średnią w odjechanych dotychczas spotkaniach, charakteryzuje się Fin Tero Aarnio.

Różnica pomiędzy nim, a kolejnymi dwoma krakowskimi zawodnikami, jeśli chodzi o średnią jest jednak bardzo duża. Kolejni Sebastian Niedźwiedź i Stanisław Burza (jeżdżący trener) mają bowiem współczynnik gorszy odpowiednio o ok. 0,9 i prawie 1 punkt! Jeśli w kolejnych 6 spotkaniach krakowscy włodarze będą korzystać z przepisu o zastępstwie zawodnika, to będzie to możliwe właśnie w przypadku wspomnianej trójki.

Pełna treść punktu, dotyczącego wymienionego tematu, płynąca z komunikatu GKSŻ:

Podajemy zawodników, którzy w kolejnych 6. meczach DM II Ligi mogą być zastępowani:
KKŻ Sp. z o.o. Kraków
1. Tero Aarnio 2,258
2. Sebastian Niedźwiedź 1,350
3. Stanisław Burza 1,269


0Komentarze

Dodawanie komentarzy tylko dla zalogowanych. Kliknij tutaj aby się zalogować lub zarejestruj się.

Portal www.speedwaynews.pl/ nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.8136 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl