Znamy awizowane składy na hit 2. Ligi Żużlowej! Zastępstwo zawodnika za Bergé?

Long track, Dimitri Bergé

Long track, Dimitri Bergé (fot. Niklas Breu)

W niedzielę o godzinie 17:00 być może rozstrzygną się losy pierwszego miejsca po rundzie zasadniczej 2. Ligi Żużlowej. Wicelider ZOOleszcz Polonia Bydgoszcz podejmie lidera – Power Duck Iveston PSŻ Poznań.

Dzień przed wymaganym terminem, czyli już w środę, poznaliśmy skład „Skorpionów” na to spotkanie. Nic dziwnego, bo trener Tomasz Bajerski nie miał trudnego zadania, jeżeli chodzi o wybór zawodników. Awizowane zestawienie jest identyczne, jak na ostatni mecz ze Speedway Wandą Kraków wygrany 64:23. Znalazło się więc w nim czterech żużlowców z czołowej dziesiątki ligi pod względem średnich biegopunktowych, a formację seniorską uzupełnia Robert Miśkowiak – jak na razie nieklasyfikowany, choć radzący sobie doskonale.

Jeśli chodzi o zestawienie gospodarzy, to zakładaliśmy, że w meczu nie pojedzie Dimitri Bergé. Francuz tego samego dnia ma zaplanowaną rundę cyklu Grand Prix na długim torze i trudno byłoby zakładać, że odda walkę o tytuł mistrzowski walkowerem. Tymczasem właśnie znalazł się on w składzie zgłoszonym przez bydgoski klub! Niemniej jednak na liście zawodników zastępowanych na rundę rewanżową miał on jedną z trzech najlepszych średnich w zespole i w przypadku obecności w tym samym dniu na zawodach rangi FIM może być zastosowany ten przepis. Czy tak będzie, czy może zastąpi go ktoś inny? Przekonamy się już w niedzielne popołudnie.

W pierwszym meczu padł wynik 50:40 dla Power Duck Iveston PSŻ-u Poznań. Niedzielne spotkanie zaplanowano na godzinę 17:00.

Awizowane składy:
ZOOleszcz Polonia Bydgoszcz:

9. René Bach
10. Josh Grajczonek
11. Kamil Brzozowski
12. Dimitri Bergé
13. Marcin Jędrzejewski
14. Tomasz Orwat
15.

Power Duck Iveston PSŻ Poznań:
1. David Bellego
2. Robert Miśkowiak
3. Marcin Nowak
4. Eduard Krčmář
5. Władimir Borodulin
6. Michał Curzytek
7. Adrian Woźniak

Źródło: PZM


0Komentarze

Dodawanie komentarzy tylko dla zalogowanych. Kliknij tutaj aby się zalogować lub zarejestruj się.

Portal www.speedwaynews.pl/ nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.8625 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl