Opolanie nie pogodzili się z porażką? Kierownictwo zespołu domagało się sprawdzenia sprzętu gospodarzy!

Karol Baran

Karol Baran (fot. Mateusz Biskup)

Nie cichną echa niezwykle emocjonującego spotkania Euro Finannce Polonii Piła z OK Betmet Kolejarzem Opole. Po zawodach goście starali się wydrzeć triumf gospodarzom wykorzystując kwestie regulaminowe i domagając się sprawdzenia motocykli Polonistów.

W pilskim parku maszyn wrzało przez dobre kilkanaście minut. Goście, wcześniej mając m.in. obiekcje co do stanu toru, starali się u sędziego wydrzeć ligowe punkty gospodarzom. Najpierw sprawdzeniu poddany został motocykl Tomasa H. Jonassona, w którym jednak nie było nieregulaminowych części. Wówczas sędzia pozwolił zawodnikom na pakowanie sprzętu do busów.

Nie był to jednak koniec zamieszania. Chwilę później kierownik drużyny gości poprosiła sędziego o sprawdzenie także maszyny Karola Barana, którego sprzęt był już praktycznie w busie. „Szef wszystkich szefów” postanowił przychylić się do prośby, lecz tylko po to, by udowodnić przyjezdnym regulaminowość maszyny „Carlosa”. Jakiekolwiek konsekwencje nie mogły już bowiem być wyciągnięte.

Wynik spotkanie nie uległ więc zmianie, choć goście wyjeżdżają z Piły ze zdecydowanie gorszą opinią w oczach kibiców.

Źródło: inf. własna


0Komentarze

Dodawanie komentarzy tylko dla zalogowanych. Kliknij tutaj aby się zalogować lub zarejestruj się.

Portal www.speedwaynews.pl/ nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.5823 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl