Betard Sparta ukarana, Dariusz Śledź zawieszony! Wrocławianie trzy mecze bez trenera?!

Dariusz Śledź

Dariusz Śledź (fot. Dominik Okręglicki)

Z uwagi na nieregulaminowość toru we Wrocławiu podczas starcia z gorzowianami, wrocławianie otrzymują karę! W związku z tym, trener Dariusz Śledź nie będzie mógł pełnić swojej funkcji na następnych trzech meczach. Najbliższy odbędzie się już 28 lipca, a będzie to pojedynek z MRGARDEN GKM-em Grudziądz.

Komisja Orzekająca Ligi, w związku z meczem 10. rundy PGE Ekstraligi BETARD Sparta Wrocław – TRULY.WORK Stal Gorzów z 30 czerwca oraz nieregulaminowym stanem toru w regulaminowym czasie odbioru toru przed zawodami, nałożyła kary na klub i osoby funkcyjne.

Na WTS S.A. KOL nałożyła karę pieniężną w wysokości 20.000 zł. Kary otrzymali także trener, kierownik zawodów oraz toromistrz: wszyscy w związku z niedopełnieniem swoich obowiązków osób funkcyjnych mają zakaz pełnienia swoich funkcji do 15 sierpnia.

Źródło: speedwayekstraliga.pl


0Komentarze

Dodawanie komentarzy tylko dla zalogowanych. Kliknij tutaj aby się zalogować lub zarejestruj się.

Portal www.speedwaynews.pl/ nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.5692 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl