Pilska Polonia ma nowego zawodnika i czeka na jego zatwierdzenie

Żużel

Żużel (fot. Wojta Zavřel)

Liczna grupa zawodników w kadrze Euro Finannce Polonii Piła nie przeszkadza działaczom, by ściągnąć do swojego składu kolejnego żużlowca. Tym razem jest to bardziej gest pomocy w kierunku jednego z wychowanków gdańskiego Wybrzeża.

Dwudziestu jeden żużlowców widnieje w kadrze Euro Finannce Polonii Piła w chwili obecnej. Znaczna część tego zestawienia nie ma najmniejszych szans na to, by odjechać jakiegokolwiek zawody ligowe w barwach drugoligowego klubu. Niektórzy mają podpisane tzw. kontrakty warszawskie, które zezwalają im na zmianę przynależności klubowej w każdej możliwej chwili. Inni zaś walczą o to, by wygryźć pewniaków.

W ostatnich tygodniach do kadry dołączył Karol Baran i jak się okazuje nie jest to jedyna nowa twarz w zespole. Do pilskiej Polonii dołącza znany w tym środowisku - Marcel Szymko, który próbuje wrócić do czynnego uprawiania sportu żużlowego, a angaż w Polonii ma mu pozwolić wystartować w jakichkolwiek zawodach, które pozwolą mu zatrzymać licencję na kolejny rok.

W ubiegłym sezonie miał wystąpić 1 kwietnia w turnieju w Neuenknick, lecz ostatecznie zabrakło go na starcie imprezy. Ścigał się za to na toruńskiej Motoarenie podczas zawodów memoriałowych Mariana Rose, które były połączone z imprezą Nice Challenge: Puzon Last Lap. W czterech biegach na maszynach dwuzaworowych wywalczył trzy punkty przywożąc za swoimi plecami Tomasza Orwata oraz Sebastiana Niedźwiedzia.

źródło: inf. własna


0Komentarze

Dodawanie komentarzy tylko dla zalogowanych. Kliknij tutaj aby się zalogować lub zarejestruj się.

Portal www.speedwaynews.pl/ nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.5327 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl