REKLAMAeWinner Banner

Lepiej bez smogu - Lindbäck i Stoch ambasadorami

Antonio Lindbäck

Antonio Lindbäck (fot. Wojta Zavřel)

Żyjemy coraz szybciej, mocniej, intensywniej. A gdyby tak zwolnić i… złapać chwilę oddechu? Niestety, na co dzień oddychamy bardzo zanieczyszczonym powietrzem, a smog stał się jednym z największych zagrożeń współczesnego świata. Zareagujmy, zanim będzie za późno.

Każdy z nas może zrobić coś, co wpłynie pozytywnie na środowisko, a razem możemy osiągnąć wielki sukces! Dlatego w kampanii Lepiej bez smogu wspólnie z Kamilem Stochem, Anką Dziedzic oraz Antonio Lindbäckiem, organizatorzy zachęcają do działania na rzecz poprawy jakości powietrza w Polsce. - Zdecydowałem się wziąć udział w kampanii Lepiej bez smogu, ponieważ widzę jak wielkim problemem w kraju jest smog. Spędzam w Polsce większą część roku – mam tu przyjaciół, znajomych, kibiców – i wszyscy oddychamy tym samym, zanieczyszczonym powietrzem. Włączyłem się w ten projekt, bo nie chcę być obojętny. Wierzę, że odpowiednie działania pomogą nam uporać się z tym problemem - mówi żużlowiec cytowany przez oficjalny serwis akcji.

ZAŁĄCZNIK DO ARTYKUŁU


0Komentarze

Dodawanie komentarzy tylko dla zalogowanych. Kliknij tutaj aby się zalogować lub zarejestruj się.

Portal www.speedwaynews.pl/ nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.9699 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl