REKLAMAspeedway hero
REKLAMAeWinner Banner

Lepiej bez smogu - Lindbäck i Stoch ambasadorami

Antonio Lindbäck

Antonio Lindbäck (fot. Wojta Zavřel)

Żyjemy coraz szybciej, mocniej, intensywniej. A gdyby tak zwolnić i… złapać chwilę oddechu? Niestety, na co dzień oddychamy bardzo zanieczyszczonym powietrzem, a smog stał się jednym z największych zagrożeń współczesnego świata. Zareagujmy, zanim będzie za późno.

Każdy z nas może zrobić coś, co wpłynie pozytywnie na środowisko, a razem możemy osiągnąć wielki sukces! Dlatego w kampanii Lepiej bez smogu wspólnie z Kamilem Stochem, Anką Dziedzic oraz Antonio Lindbäckiem, organizatorzy zachęcają do działania na rzecz poprawy jakości powietrza w Polsce. - Zdecydowałem się wziąć udział w kampanii Lepiej bez smogu, ponieważ widzę jak wielkim problemem w kraju jest smog. Spędzam w Polsce większą część roku – mam tu przyjaciół, znajomych, kibiców – i wszyscy oddychamy tym samym, zanieczyszczonym powietrzem. Włączyłem się w ten projekt, bo nie chcę być obojętny. Wierzę, że odpowiednie działania pomogą nam uporać się z tym problemem - mówi żużlowiec cytowany przez oficjalny serwis akcji.

ZAŁĄCZNIK DO ARTYKUŁU

Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!

0Komentarze

Dodawanie komentarzy tylko dla zalogowanych. Kliknij tutaj aby się zalogować lub zarejestruj się.

Portal www.speedwaynews.pl/ nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.9092 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl